Zniżki Wandoo to spełnienie marzeń każdego pożyczkobiorcy. Stali klienci marki już teraz mogą dostawać rabaty za podejmowanie pożyczek.

Wandoo to jeden z nielicznych pożyczkodawców na polskim rynku pozabankowym, który chce nagradzać swoich stałych klientów dodatkowymi rabatami. Wprowadzone właśnie zniżki Wandoo dla dotychczasowych klientów to wynik uruchomienia nowego programu lojalnościowego. Dzięki niemu klienci marki mogą zyskać aż 50 proc. rabatu na kolejne zobowiązania!

Jak otrzymać zniżki Wandoo?

Marka Wandoo postanowiła uruchomić program lojalnościowy, który nagrodzi jej stałych klientów dodatkowymi rabatami. Oznacza to, że osoby, które już wcześniej korzystały z usług tego pożyczkodawcy, mogą zyskać rabat w wysokości aż 50 proc. na kolejne zobowiązania. Wysokość zniżki zależy od tego, jak często pożyczkodawca podejmował pożyczkę gotówkową w przeszłości. Marka wychodzi z założenia, że jej klienci z każdą kolejną pożyczką powinni płacić mniej. Zniżki rosną zatem proporcjonalnie do liczby podjętych pożyczek. Wysokość wypracowanej dotychczas zniżki można w każdej chwili sprawdzić w swoim profilu na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Wandoo oferuje swoim klientom pożyczki w kwocie od 300 do 5000 zł na okres do 30 dni. Tak duża rozpiętość kwot pozwala na całkowite dopasowanie wysokości zobowiązania do własnych potrzeb finansowych.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *