8 lutego 2018 roku odbyło się uroczyste rozdanie nagród Loan Magazine Awards 2017. Najlepszą Biznesową Pożyczką Roku 2017 została Aasa dla biznesu.

8 lutego 2018 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu już po raz trzeci odbyła się uroczysta Gala połączona z rozdaniem nagród w plebiscycie Loan Magazine Awards. W 14 kategoriach rywalizowało ze sobą blisko 69 nominowanych produktów, firm i osób, które swoją działalnością szczególnie przyczyniły się do rozwoju sektora pożyczkowego w Polsce. Podczas gali Loan Magazine Awards 2017 Aasa dla biznesu po raz kolejny okazał się produktem, który zasługuje na wyróżnienie. W tym roku marka Aasa Polska już po raz drugi odebrała statuetkę dla najlepszej Biznesowej Pożyczki Roku.

Wygrana o włos

Bezkonkurencyjna oferta Aasy pozwala przedsiębiorcom na pozyskanie do 10 000 zł na start lub rozwój firmy. W tym roku z marką konkurowały cztery inne podmioty – Monument Fund, który udziela pożyczek pod zastaw nieruchomości w kwocie do 5 000 000 zł, Iwoca, który udziela pożyczek przedsiębiorcom w kwocie do 150 000 zł, Provident dla Firm, gdzie przedsiębiorcy mogą liczyć na 15 tys. zł oraz Aforti Finance, które oferuje pożyczki w kwocie aż 100 000 zł. O kolejnej wygranie produktu Aasa dla biznesu zadecydowali w głosowaniu członkowie Kapituły Konkursowej, która składa się ze specjalistów rynku consumer finance. Drugie miejsce zajęła marka Iwoca, która przegrała z Aasą zaledwie jednym procentem głosów.

Aasa dla biznesu w służbie przedsiębiorców

To już nie pierwsze wyróżnienie tej marki przez Kapitułę Konkursową Loan Magazine Awards. To właśnie marka Aasa Polska, zaraz po Vivusie, zdobyła największą liczbę statuetek w trakcie wszystkich trzech edycji Gali. Dotychczasowe kryształowe nagrody trafiły do Aasy Polska m.in. za najlepszą Pożyczkę Ratalną Roku oraz najlepszą Biznesową Pożyczkę Roku.

O wręczenie nagrody w tej kategorii poproszono Jakuba Obarzanka, Dyrektora Departamentu Klienta Strategicznego Krajowego Rejestru Długów.

Strasznie się cieszę, że jest dziś tu na sali tak wielu przedstawicieli firm z branży pożyczkowej. Pamiętam, kiedy my jako Krajowy Rejestr Długów zaczynaliśmy współpracę z branżą pożyczkową. Często słyszeliśmy głosy wątpliwości, czy branża pożyczkowa stanie się pełnoprawnym uczestnikiem rynku usług finansowych, z tak zaawansowaną technologią, z tak dużą liczbą klientów. To zdawało się być nieprawdopodobne. Ja dziś mam tę niezwykłą przyjemność wręczenia nagrody w kategorii Biznesowa Pożyczka Roku. I znów można powiedzieć, że jeszcze niedawno finansowanie przedsiębiorców przez sektor pożyczkowy było mało prawdopodobne. A jednak dziś mamy tutaj przedstawicieli kilku firm, którzy w tym segmencie radzą sobie niezwykle dobrze. Pokazują, że tam można prowadzić biznes dobrze zorganizowany, bezpieczny i niezwykle dochodowy. W tej sytuacji posłużę się mądrością: „Co byś zrobił dziś, gdybyś wiedział, że Ci się to uda? Co byś zrobił, gdybyś czuł, że nie przegrasz? Jeśli masz to w głowie, jeśli to wiesz, to nie patrz na nic innego i po prostu to zrób”. Wasze biznesy, wy sami, wasi ludzie codziennie tę zasadę stosujecie w praktyce. Natomiast finansowanie przedsiębiorców to pociąg, który dopiero rusza. I mam nadzieję, że my jako Krajowy Rejestr Długów, jako wasz partner, w tę podróż wybierzemy się razem z wami. Wszystkim serdecznie gratuluję. – powiedział Jakub Obarzanek, przedstawiciel Krajowego Rejestru Długów, tuż przed ogłoszeniem wyników.

Nagrodę odebrał Dominik Ciula, przedstawiciel Aasa Polska.

Chciałbym serdecznie podziękować szanownej Kapitule i jednocześnie pogratulować bardzo dobrego wyboru. Przede wszystkim dziękuję całemu zespołowi Aasa Polska za wsparcie, zaufanie i stworzenie super otoczenia do rozwoju Aasy Biznes. Dziękuję partnerom nie tylko za rozwój naszego produktu, ale i rozwój całego sektora. Dwa piękne i bardzo intensywne lata za nami, kolejny rok również zapowiada się bardzo interesująco. Pracujemy dalej, działamy, myślę, że Was zaskoczymy jeszcze nie raz. – zapewniał Dominik Ciula, odbierając kryształową nagrodę dla najlepszej Biznesowej Pożyczki Roku 2017.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *