Aasa poszerza swoją ofertę produktową o nową pożyczkę dla klientów indywidualnych Aasa Lekkie Raty. Marka zmienia również warunki pożyczki dla biznesu.

Aasa Polska to jeden z najbardziej rozpoznawalnych pożyczkodawców na polskim rynku pozabankowym. Produkty tej marki zaspokajają potrzeby finansowe zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Niedawno firma podjęła decyzję o poszerzeniu swojej oferty. Pojawiło się w niej nowe zobowiązanie – Aasa Lekkie Raty. Zmianom poddana została także pożyczka dla biznesu, którą teraz można podjąć w kwocie dwukrotnie wyższej niż do tej pory.

Aasa Lekkie Raty

Dla klientów indywidualnych marka Aasa przygotowała nową, jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę. To pożyczka Aasa Lekkie Raty, którą obecnie można podjąć w maksymalnej kwocie nawet 15 000 zł. Taka pożyczka ratalna pozwoli sfinansować remont mieszkania, wymarzone wakacje czy zakup nowego sprzętu RTV/AGD. Wydłużony do 36 miesięcy okres spłaty umożliwia rozłożenie zobowiązania na niewielkie raty, które nie obciążają domowego budżetu. To właśnie tym niewielkim ratom, które zapewniają lekkość spłaty pożyczki, nowy produkt Aasa Polska zawdzięcza swoją nazwę.

Pożyczka dla biznesu

Marka Aasa postanowiła także znacznie zwiększyć maksymalną kwotę pożyczki dla osób, które prowadzą własną działalność. Obecnie mogą one uzyskać dodatkowe finansowanie w kwocie nawet 20 000 zł, co oznacza aż dwukrotne zwiększenie dostępnej pożyczki. W dodatku rozłożenie spłaty zobowiązania na wydłużony okres 36 miesięcy zapewnia niską ratę i ułatwia jego spłatę.

Aasa umożliwia przedsiębiorcom samodzielny wybór kwoty i okresu spłaty pożyczki. Pozwala to na całkowite dostosowanie wybranej formy finansowania do kondycji finansowej i potrzeb firmy. Dotychczasowi klienci Aasy cenią sobie również możliwość wliczenia pożyczki w koszty prowadzonej działalności oraz szybki dostęp do gotówki – przelew środków może nastąpić jeszcze w dniu złożenia wniosku.

Aasa – dlaczego warto?

Podwyższenie dostępnych kwot oferowanych pożyczek oraz wydłużenie ich spłaty to próba jeszcze lepszego zaspokojenia potrzeb finansowych Polaków. Kompleksowa oferta Aasa Polska sprawia, że z usług firmy z powodzeniem mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. W ten sposób marka doskonale uzupełnia ofertę banków, które udzielają swoich zobowiązań na coraz bardziej restrykcyjnych warunkach.

Wnioskowanie o pożyczkę w Aasa to proces bardzo łatwy i niezwykle szybki. Minimum formalności skraca zarówno czas wypełniania wniosku, jak i czas oczekiwania na gotówkę. Decyzja kredytowa podejmowana jest w czasie rzeczywistym, natomiast pieniądze trafiają do klienta zaraz po podpisaniu umowy. Dużą zaletą produktów finansowych Aasy jest również możliwość skorzystania z miesięcznych wakacji od spłaty zobowiązania.

Aasa jako odpowiedzialny pożyczkodawca podjął działania mające na celu ograniczenie kosztów związanych z podjęciem zobowiązania. Mają być one uzależnione od indywidualnej historii kredytowej klientów marki. Cena pożyczki zależeć będzie od ryzyka związanego z uregulowaniem zobowiązania. Oznacza to, że im lepsza zdolność kredytowa klienta, tym niższe będą koszty jego pożyczki.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *