Aleksandra Wodzisławska, prezes Aforti Exchange

Pani Aleksandra Wodzisławska z sektorem bankowym i branżą usług finansowych związana od ponad 15 lat. Absolwentka Finansów i Bankowości oraz Studiów Europejskich Uniwersytetu Łódzkiego. Karierę zawodową rozpoczynała od pracy z Klientami w oddziale banku.

W latach 2005–2014 w Getin Banku zajmowała stanowiska: Dyrektora Centrum Akceptacji i Administracji Kredytami, Dyrektora Centrum Operacji Kartowych oraz Dyrektora Departamentu Kart Płatniczych. Następnie w Getin Noble Bank SA pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Wdrożeń Produktowych oraz Departamentu Projektów Biznesowych. W 2016 roku została CEO w spółce fintech ATM Next S.A.

Od 2017 roku związana z Aforti Exchange

Od 2017 roku związana z Aforti Exchange – platformą wymiany walut online dla firm, dostępną w Polsce, Rumunii i Bułgarii, a w ciągu najbliższych 3 lat na kolejnych 7 rynkach UE oraz CEE, w tym: na Węgrzech, w Czechach, Chorwacja, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Albanii oraz Macedonii.

Na stanowisku Prezesa Zarządu Aforti Exchange jest odpowiedzialna m.in. za: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, ekspansję międzynarodową oraz rozwój produktów i usług związanych z internetową wymianą walut przez przedsiębiorców z sektora MSP.

Aleksandra Wodzisławska podczas Targów Fintech we Wrocławiu

Pani Aleksandra była uczestnikiem panelu dyskusyjnego „Fintech dla przedsiębiorców” podczas Targów Usług i Produktów Rynku Fintech, które odbyły się 14 czerwca 2018 roku we Wrocławiu. Wystąpiła również na World Fintech Forum 2018 w Londynie.

Aleksandra Wodzisławska video

 

Pani Aleksandra to bardzo ambitna i młoda Pani manager, która w naszej opinii będzie autorem bardzo wielu projektów wdrażanych przy jej udziale w sektorze Fintech.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *