Podczas plebiscytu Loan Magazine Awards 2017 nagroda za najlepsze Technologiczne Rozwiązanie Roku 2017 trafiła do marki Alfa Vox.

8 lutego 2018 r. rozdane zostały nagrody Loan Magazine Awards. To coroczny plebiscyt wyróżniający tych, którzy swoją działalnością szczególnie przyczynili się do rozwoju polskiego rynku consumer finance w segmencie rynku pożyczek pozabankowych. Zwycięzcą jednej z 14 kategorii okazała się marka AlfaVox. Zdobyła tytuł najlepszego Technologicznego rozwiązania dla Biznesu 2017.

Technologia na rynku pozabankowym

Ubiegły rok przyniósł wiele nowych rozwiązań technologicznych w obszarze pożyczek pozabankowych w naszym kraju. To właśnie technologia jest motorem napędowym całej branży i umożliwia nieustanne udoskonalanie i poszerzanie oferowanych usług w zakresie finansowania. Ubiegłorocznym zdobywcą tytułu najlepszego Technologicznego rozwiązania dla Biznesu była marka Identt, świadcząca usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa. W tym roku kryształowa statuetka została złożona na ręce przedstawiciela marki AlfaVox, która dostarcza polskim przedsiębiorcom kompleksowych rozwiązań systemowych klasy contact center.

AlfaVox zdobywcą statuetki

Chcielibyśmy wręczyć pierwsze firmowe specjalne wyróżnienie przyznawane przez organizatorów. Wyróżnienie za dedykowaną platformę wsparcia automatycznej obsługi klientów firm sektora finansowego i pożyczkowego, bazującą na nowoczesnej technologii głosowej i biometrycznej. Nagroda za technologiczne rozwiązanie dla biznesu 2017 trafia do firmy AlfaVox – ogłosił Rafał Tomkowicz, redaktor naczelny Loan Magazine.

Dziękuję za tę nagrodę. Największa przyjemnością dla mnie jest to, że dzisiaj na tej scenie stanęło wielu przedstawicieli naszych firm. To jest ogromna satysfakcja dla mnie. A korzystając z okazji powiem państwu, że świat biegnie do przodu. Młodzi mają coraz większy wpływ na to, co się dzieje w gospodarce, w biznesie. I my w tym wszystkim staramy się też gonić. Opowiem Państwu taką historię z dnia dzisiejszego – rano, wspólnie z moim synem, mieliśmy wyjść on do szkoły, ja do pracy. Państwo wiecie jak to jest rano – każda sekunda na wagę złota. A on siedzi nad tym kakao i w ogóle mu to nie idzie. Więc mówię do niego „Dalej, tankuj tego bolida!”. I wiecie, co mi odpowiedział? „Tato, elektrycznych się nie tankuje.” Myślę, że żeby rozwijać nasze biznesy, żebyśmy szybko parli do przodu, potrzebne są nam trzy rzeczy. Przede wszystkim refleks, żebyśmy w tych naszych biznesach potrafili szybko udzielać riposty na to, czego oczekuje rynek. Po drugie otwartość, żeby ci młodzi nas nie zaskakiwali. Po trzecie cierpliwość – żebyśmy dali radę. Jeszcze raz dziękuję. – powiedział Michał Góra, przedstawiciel marki Alfa Vox, odbierając nagrodę.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *