Ocena redakcji

90
6 Ocen
Obsługa klienta 91%
Formlaności 90%
Akceptowalność 85%
Szybkość 93%
Intuicyjna obsługa strony 92%

W Alfakredyt można uzyskać pierwszą pożyczkę w wysokości do 1000 zł za darmo, a jej okres to 30 dni. Maksymalnie firma oferuje 3000 zł.

Alfakredyt to firma z łotewskimi korzeniami, która próbuje podbić polski rynek pożyczek pozabankowych. Można u nich uzyskać pożyczkę w wysokości od 100 do 3 000 zł. Minimalny okres spłaty zobowiązania wynosi 7 dni, a maksymalny – 30 dni.

Alfa Kredyt chwilówki

Weź Pożyczkę w Alfakredyt

Alfakredyt – opinie

Poszukując dodatkowego zastrzyku pieniędzy w sektorze pozabankowym, możemy mieć pecha i trafić na nieuczciwą firmę lub przeciwnie – trafić na rzetelnego pożyczkodawcę. Decydując się na pożyczkę od Alfakredyt możemy mieć pewność, że mamy do czynienia z legalnie działającą spółką, która jako priorytet uznaje odpowiedzialne pożyczanie. Dokumentuje to certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine. Marka posiada również tytuł Firmy Rzetelnej Finanasowo (przyznaje BIG InfoMonitor). Wśród pozytywnych opinii klientów Alfakredyt najczęściej podkreślana jest prosta i szybka droga do dodatkowego zastrzyku pieniędzy, jasne zasady uzyskania pożyczki, niskie oprocentowanie oraz dostępność pierwszej pożyczki za darmo. Jeśli chodzi o wady, osoby korzystające z usług Alfakredyt wymieniają stosunkowo wysokie koszty za przedłużenie pożyczki, opłaty za nieterminową spłatę, a także wąski przedział wiekowy, w którym musi mieścić się klient.

Alfakredyt – formalności

Do uzyskania pożyczki w Alfakredyt wystarczy dowód osobisty, telefon komórkowy oraz komputer z dostępem do internetu. Aplikację zaczynamy od zarejestrowania się na stronie pożyczkodawcy. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny. Kolejny krok to przelanie 1 gr z własnego konta bankowego na rachunek pożyczkodawcy – przelew służy potwierdzeniu prawdziwości informacji z przesłanego do firmy wniosku. Następnie wybieramy kwotę oraz termin spłaty zobowiązania i klikamy „Weź pożyczkę”. Po chwili otrzymamy SMS z kodem aktywacyjnym, który musimy wprowadzić na swoim profilu w zakładce PROŚBA POŻYCZKI. Po wydaniu pozytywnej decyzji, czas oczekiwania na pieniądze wynosi ok. 30 minut. O pożyczkę mogą ubiegać się osoby między 21 a 65 r.ż., które nie posiadają negatywnych wpisów w BIG-ach.

Wypełnij wniosek o pożyczkę Alfakredyt

Alfakredyt – darmowe pożyczki

Przy pierwszej pożyczce największa kwota, o jaką możemy się ubiegać w Alfakredyt, to 1500 złotych. Zobowiązanie jest darmowe, o ile zdołamy zwrócić je w ciągu 30 dni. Druga i kolejna pożyczka może już opiewać na maksymalną kwotę, czyli 3000 zł.

alfa kredyt

93%
Lime-Kredyt oferuje krótkoterminowe pożyczki pozabankowe, które podejmujemy poprzez wypełnienie krótkiego wniosku na stronie internetowej marki.

95%
Funeda to popularna instytucja pożyczkowa, która udziela zobowiązań gotówkowych w kwocie od 2000 zł do 12 000 zł nawet na 48 miesięcy.

89%
Dziesiątka Finanse® to firma, która oferuje zobowiązania w kwocie od 500 zł do 15000 zł na okres od 10 do 104 tygodni. Taka pożyczka to strzał w dziesiątkę!

90%
LoanMe to instytucja finansowa, która zapewnia swoim klientom dostęp do ratalnych pożyczek gotówkowych na preferencyjnych warunkach.

91%
Lew Pożyczka to nowa marka na polskim rynku, która oferuje krótkoterminowe pożyczki pozabankowe. Zobowiązanie można podjąć na 15 lub 30 dni.

91%
Rata Na Plus to marka, której zaufało już ponad 200 000 klientów. Oferuje szybkie pożyczki online o każdej porze dnia i nocy.

0
Udostępnień
Google+

komentarzy 14

 1. staśka
  26 lutego 2015 at 07:10 — Odpowiedz

  Pożyczka z alfa kredyt dosyć szybko znalazła się na moim koncie. Przyznano mi 400zł więc nie jest najgorzej. Mogę polecić alfa kredyt

 2. smogis66
  26 lutego 2015 at 20:59 — Odpowiedz

  powiem Wam, że nie wiem czy polecać ten alfakredyt. niby nie było jakiejś tragedii, ale szału też nie. ceny mogliby mieć troche niższe…

 3. Alicja
  26 lutego 2015 at 21:31 — Odpowiedz

  Bardzo szybko dostałam pożyczkę w Alfa kredyt. Mało formalności, miłe panie w obsłudze, dlatego polecam Alfa kredyt!

 4. Roman
  13 lipca 2015 at 14:28 — Odpowiedz

  Trochę długo to trwało, ale w końcu się udało i dostałem pożyczkę. Raczej będę korzystał w przyszłości.

 5. Karola
  15 lipca 2015 at 17:36 — Odpowiedz

  Są dość drodzy, musiała przedłużyć spłatę :/ Ale dostałam bez problemu.

 6. Klientka
  3 sierpnia 2015 at 13:44 — Odpowiedz

  Dostałam, ale te raty są przegięte. Lepiej poszukajcie czegoś tańszego.

 7. Sławek
  6 sierpnia 2015 at 15:24 — Odpowiedz

  Muszę powiedzieć, że to bardzo solidna firma. Przede wszystkim bardzo proste formalności i wszystko szybko było załatwione. Ponadto oferta pierwszej darmowej pożyczki jest bardzo atrakcyjna. Wszystkim potrzebującym polecam serdecznie!

 8. Agniecha
  24 sierpnia 2015 at 17:41 — Odpowiedz

  Są świetni, superuczciwa firma. Do tego pierwsza pożyczka darmowa! Udało mi się szybko i bez problemów złożyć wniosek i uzyskać kwotę, którą potrzebowałam. Nie miałam problemów ze spłatą. Polecam wszystkim!!!

 9. Staszek
  24 sierpnia 2015 at 18:09 — Odpowiedz

  Muszę napisać, że to doskonała firma. Pani na infolinii odpowiedziała bardzo rzeczowo na wszystkie moje pytania, więc na spokojnie złożyłem wniosek i dostałem pieniądze, które były mi potrzebne. Bardzo rzetelna firma pożyczkowa, godna polecenia.

 10. Rafik
  28 sierpnia 2015 at 14:34 — Odpowiedz

  Bardzo profesjonalne podejście. Wszystko jasno wyjaśnione na stronie, warunki są bardzo klarowne. Pierwsza darmowa pożyczka to strzał w dziesiątkę. Na pewno będę wracał do państwa i polecał wszystkim znajomym.

 11. Tola
  25 lutego 2016 at 11:58 — Odpowiedz

  No muszę przyznać że Alfa Kredyt błyskawicznie przelała mi pieniądze. W kilka chwil od decyzji pozytywnej. Więc i ja im dam pozytyw!

 12. Marianek
  9 czerwca 2016 at 14:16 — Odpowiedz

  W Alfakredyt udało mi się na pierwsza pożyczkę uzyskać 300zł ale to i tak mnie ratuje. Szybko i bez boleśnie.

 13. Mariusz
  27 lipca 2016 at 13:07 — Odpowiedz

  Duże raty, ale pieniądze szybko wpłynęły na konto. Alfakredyt przykuwa uwagę również bardzo intuicyjną stroną. Raczej mogę polecić, no chyba że pomijając te raty

 14. […] ratalnego. O rozłożenie długu z tytułu pożyczki online mogą starać się również klienci AlfaKredyt.pl, ale jedynie w przypadku, gdy mają co najmniej 35 dni opóźnienia. W tym celu należy złożyć […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *