Andrzej Reterski został Wiceprezesem Availo. To marka, która od 2012 r. oferuje usługi prawo direct w formie abonamentowej lub pakietowej.

Availo na polskim rynku

Spółka powstała w 2012 r. jako odpowiedź na problem rosnącego zapotrzebowania na szybkie i wiarygodne usługi prawne w atrakcyjnych cenach. Availo to innowacyjna firma, która świadczy usługi prawo direct w formie abonamentowej oraz pakietowej. Swoją ofertę kieruje zarówno do osób fizycznych, jak i do przedsiębiorstw. Availo współpracuje również ze specjalistami z wielu dziedzin prawa, a także z ekspertami wielu branż (m.in. telekomunikacyjnej czy energetycznej), aby docierać do swoich klientów z rzetelną i kompleksową usługą. Od 2018 r. spółka jest także członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związku Pracodawców.

Andrzej Reterski w Zarządzie

Andrzej Reterski posiada dyplom MBA brytyjskiego The Nottingham Trent University. Od ponad 20 lat jest związany z polskim sektorem finansowym. W swojej bogatej karierze zawodowej piastował m.in. funkcję prezesa giełdowej spółki Best S.A. oraz wiceprezesa Invest Bank S.A. Był związany także z LaSer Consumer Finance Poland, Domem Finansowym QS czy AIG Bank Polska. Reterski był również twórcą spółki Invest Kredyt S.A.

Podstawowa oferta produktowa Availo w formie usług prawnych w połączeniu z usługami finansowymi daje spółce możliwość kompleksowej obsługi partnerów biznesowych. Andrzej Reterski swoim doświadczeniem zamierza wesprzeć spółkę w rozbudowie oferty B2B skierowanej do sektora consumer finance. Wspomoże Availo nie tylko na polu poszerzania współpracy z branżą usług finansowych, ale także przy umacnianiu pozycji lidera na rynku prawo direct.

Zarówno ten obszar, jak i inne kierunki rozwoju Availo stanowią fascynujące wyzwanie, któremu chętnie stawię czoła, od dziś jako członek Zarządu firmy. – podkreśla nowy Wiceprezes Availo.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *