Artjoms Zaicevs po ponad trzech latach współpracy odchodzi z VIA SMS Polska. To jedna z najstarszych polskich firm pożyczkowych.

Szykują się zmiany za sterami jednej z najstarszych polskich firm pożyczkowych. Artjom Zaicevs podjął decyzję o rezygnacji ze stanowiska dyrektora zarządzającego VIA SMS Polska po ponad trzech latach współpracy. To pod jego sterami spółka stanęła w obliczu ogromnych zmian legislacyjnych, które zatrzęsły w posadach całym rynkiem zobowiązań pozabankowych.

Artjoms Zaicevs a rynek pożyczek konsumenckich

Artjoms Zaicevs na polskim rynku zobowiązań pozabankowych znany jest od 2010 roku. Rozpoczął wtedy pracę dla MiniCredit Group, w ramach której działał przez następne pięć lat. W 2015 roku podjął posadę dyrektora zarządzającego oraz członka zarządu VIA SMS Polska. Przyszło mu się wówczas mierzyć nie tylko ze standardowymi obowiązkami wynikającymi z zajmowanego stanowiska, ale także z koniecznością dostosowania działalności spółki do nowych regulacji prawnych. W dużej mierze to właśnie dzięki jego wkładowi, spółka wyszła z tych zmian obronną ręką. Artjoms Zaicevs przyczynił się także do poszerzenia portfolio VIA SMS Polska o brand Cashalot, który oferuje pożyczki długoterminowe w wyższych kwotach.

Obecnie mężczyzna udaje się na długo wyczekiwane wakacje. Zapowiada jednak, że nie żegna się na zawsze z branżą finansową – kolejne wyzwania czekają go na zagranicznym rynku finansowym.

VIA SMS Group oferuje swoim polskim klientom pożyczki krótkoterminowe oraz zobowiązania z dłuższym okresem spłaty. Grupa działa na terenie sześciu krajów i jest jednym z wiodących dostawców usług finansowych w Europie. Spółka nie podaje jeszcze kto zostanie nowym dyrektorem zarządzającym na rynku polskim.

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *