Askredyt.pl to marka, która udziela polskim konsumentom pożyczek ratalnych w maksymalnej kwocie nawet piętnastu tysięcy złotych.

Askredyt to niezwykle popularny pożyczkodawca, który oferuje zobowiązania w maksymalnej kwocie nawet 15 tys. zł. Podjęcie pożyczki ratalnej w takiej wysokości można przeznaczyć na dowolny cel, np. zakup samochodu, remont domu czy kupno sprzętu RTV/AGD.

Askredyt.pl – oferta

Askredyt umożliwia podjęcie pożyczki w kwocie od 800 zł do 15 000 zł. Całą pożyczkę może rozłożyć na 3-36 rat, dzięki czemu konsument ma wspaniałą możliwość indywidualnego dostosowania okresu spłaty do własnej sytuacji finansowej. O całkowitej kwocie pożyczki, Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania oraz wysokości raty jesteśmy informowani jeszcze przed wypełnieniem wniosku, dlatego każdy klient może samodzielnie dopasować warunki zobowiązania do możliwości swojego rodzinnego budżetu.

Askredyt.pl – formalności

O pożyczkę może starać się każda osoba, która posiada obywatelstwo polskie oraz udokumentowany dochód. Do wnioskowania potrzebny jest także indywidualny rachunek bankowy oraz telefon komórkowy. Askredyt nie nakłada na swoich klientów ograniczeń wiekowych, dzięki czemu ubiegać się o pożyczkę mogą zarówno młodsi, jak i starsi konsumenci. Wnioskodawca jest sprawdzany w rejestrach dłużników, co pozwala upewnić się co do jego zdolności uregulowania pożyczki. Weryfikacja pożyczkodawcy odbywa się poprzez wizytę kuriera, natomiast pieniądze zostają przelane na konto zaraz po podpisaniu umowy.

Askredyt.pl – opinie

Partnerem firmy jest Związek Firm Pożyczkowych oraz Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Związek z tymi dwiema renomowanymi instytucjami daje pewność, że marka działa uczciwie oraz zgodnie z prawem. Firma posiada także Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan-Magazine, który poświadcza zaangażowanie marki w czynienie rynku pozabankowego jeszcze bardziej przyjaznym i otwartym na konsumenta.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *