Mała Pożyczka przeprowadziła niedawno kompleksowy rebranding. Marka działa obecnie pod nową nazwą AVENTUS GROUP.

Dynamiczny rozwój spółki oraz chęć umocnienia marki na globalnym rynku pożyczek online, skłoniły firmę Mała Pożyczka do rebrandingu. Nowa nazwa spółki to teraz AVENTUS GROUP Sp. z o.o. Poza odświeżeniem wizerunku marki, klienci nie powinni odczuć tej zmiany w postaci dodatkowych formalności.

Skąd zmiana?

Edwin Milewski, CEO w Aventus Group Sp. z o. o. tłumaczy dlaczego marka o dotychczasowej nazwie „Mała Pożyczka” postanowiła ją zmienić: „Chcemy w dalszym ciągu umacniać pozycję naszej firmy na rodzimym rynku. Stąd konieczność zmian i rebrandingu. Przyjmujemy nazwę naszej litewskiej spółki-matki, aby tym samym budować silną, globalną, w pełni FinTech’ową markę, która stanowić będzie silną konkurencję na rynku pożyczek online w Europie i nie tylko. Grupa Aventus prowadzi również działalność w Azji (Kazachstan i Gruzja)”.

Nowa nazwa a klienci

Poza rebrandingiem, dotychczasowe funkcjonowanie firmy nie ulegnie zmianie. Pozostaje ona właścicielem trzech serwisów internetowych smartpozyczka.pl, pozyczkaplus.pl, finansoweposilki.pl i za ich pośrednictwem nadal oferować będzie korzystne, szybkie i bezpieczne pożyczki online.

W trosce o dotychczasowych klientów, firma postanowiła zaoszczędzić pożyczkobiorcom wszelkich komplikacji i dodatkowych formalności związanych ze zmianą nazwy spółki. Dlatego właśnie wszystkie zawarte wcześniej umowy z klientami nie tracą ważności. Nie zmienią się także dane firmy, takie jak: NIP, KRS, adres czy nr rachunku bankowego. Zarząd AVENTUS GROUP sp. z o.o. podkreśla, że z pewnością zmianie nie ulegną najważniejsze cechy wyróżniające firmę, czyli profesjonalizm i najwyższa jakość obsługi klientów.

 

Aventus_logo_jpg

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. […] w tej kwestii może zrobić małe lub średnie przedsiębiorstwo? Jak pokazuje przykład spółki Aventus Group wcale nie […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *