Podsumowanie 3 edycji Loan Magazine Awards

Relacja video z drugiej edycji Gali

IV EDYCJA Gali – już znamy datę!

Gala „Loan Magazine Awards 2018” będzie miała na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług w 2018 roku oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianego rynku Fitech. Chcemy również nagrodzić osoby, które w szczególny sposób wyróżniają się swoją aktywnością, a tym samym zwiększają transparentność całej branży.

 

Kategorie 

w opracowaniu

Rozdanie nagród

pozyczka-ratalna-roku-aasaRozdanie nagród Loan Magazine Awards 2018 odbędzie się 14 lutego 2019 roku w Hotelu Ibis Style we Wrocławiu. Podczas gali nie zabraknie aukcji, w trakcie której będzie można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na wybrany przez organizatora cel.

AGENDA SPOTKANIA:

16:00 – Przywitanie gości uroczystym obiadem

17:00 – ceremonia wręczania statuetek dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach

18:15 – Występ gościa specjalnego

19:30 – Aukcja charytatywna (licytacja) z której cały dochód przeznaczymy na wybrany cel

20:30 – Cześć nieoficjalna, tzw. Networking

22:00 – Planowany koniec wydarzenia

Zgłaszać swoich faworytów w poszczególnych kategoriach może każdy za pomocą maila. Wskaż osoby, które Twoim zdaniem zasługują na nagrodę roku, marki, które w sposób szczególny wyróżniają się od konkurencji czy wydarzenia i działania, które zasługują na wyróżnienie. Czekamy na Twoje typy.

Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik oraz otrzymać warunki uczestnictwa należy wysłać maila na adres biuro@sfera-finansow.pl z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma)

Liczba miejsc ograniczona!

Partnerzy merytoryczni