Loan Magazine Awards

Relacja video z czwartej edycji Gali LMA 2018

Relacja video z trzeciej edycji Gali LMA 2017

Relacja video z drugiej edycji Gali LMA 2016

Relacja video z pierwszej edycji Gali LMA 2015

Gala „Loan Magazine Awards” ma na celu wyłonienie najlepszych produktów i usług oferowanych na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianego rynku Fitech. Chcemy również nagrodzić osoby, które w szczególny sposób wyróżniają się swoją aktywnością, a tym samym zwiększają transparentność całej branży.

 

Rozdanie nagród

pozyczka-ratalna-roku-aasaRozdanie nagród Loan Magazine Awards odbywa się podczas uroczystej gali, gdzie kulminacyjnym punktem jest aukcja, w trakcie której można wylicytować ciekawe gadżety z autografami gwiazd polskiego sportu. Cały dochód z licytacji zostaje przekazany na cele charytatywne.

 

Zgłaszać swoich faworytów w poszczególnych kategoriach może każdy za pomocą maila. Wskaż osoby, które Twoim zdaniem zasługują na nagrodę roku, marki, które w sposób szczególny wyróżniają się od konkurencji czy wydarzenia i działania, które zasługują na wyróżnienie. Czekamy na Twoje typy.

Udział w gali jest płatny. Aby zarejestrować się jako uczestnik oraz otrzymać warunki uczestnictwa należy wysłać maila na adres biuro@sfera-finansow.pl z danymi rejestracyjnymi (imię, nazwisko, firma)

Liczba miejsc ograniczona!