Platforma internetowa BANCOVO coraz mocniej zaznacza swoją obecność na rynku pośrednictwa online w zakresie sprzedaży produktów pożyczkowych.

Internetowy pośrednik pożyczkowy, którego właścicielem jest Alior Bank ruszył na początku bieżącego roku. Korzystanie z platformy dla użytkowników internetu nie niesie ze sobą żadnych dodatkowych kosztów. Serwis jest wynagradzany przez kredytodawców (pożyczkodawców), dlatego polscy konsumenci mogą z niego korzystać zupełnie bezpłatnie. Ponadto podjęcie zobowiązania odbywa się w 100 proc. online.

Dziś za pośrednictwem BANCOVO można uzyskać pożyczki w Aasa Polska S.A., Cross Loan sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o., SuperGrosz Sp. z o.o., SMS Kredyt Sp. z o. o., TAKTO Finanse Sp. z o.o.

BANCOVO od samego początku swojego istnienia podkreśla fakt, że jest czymś więcej, aniżeli swoistą porównywarką internetową. O tym może świadczyć ostatnie akcja promocyjna z Showmax.

Bancovo z Showmax

BANCOVO wystartowało z nową z promocją dla swoich klientów. Każdy kto weźmie kredyt lub pożyczkę za pośrednictwem tej pierwszej na polskim rynku platformy kredytowej online, otrzyma dostęp do serwisu Showmax nawet na 1 rok bez dodatkowych opłat. Wartość przyznawanych voucherów uzależniona będzie od kwoty zaciągniętego kredytu lub pożyczki. Promocja potrwa do 20 stycznia 2019 r. Uczestnikiem promocji „Showmax – nawet rok bez dodatkowych opłat dla klientów Bancovo” może zostać każdy klient, który zawrze umowę o kredyt lub pożyczkę za pośrednictwem BANCOVO.

Na rynku pośrednictwa online ciasno, konkurencja nie śpi

Bez wątpienia najmocniejszym bezpośrednim rywalem BANCOVO będzie niezależny pośrednik kredytów w internecie, czyli serwis finai.pl. Wprawdzie dziś finai głównie oferuje nam kredyty bankowe, to ja osobiście upatruję w nim nowego gracza na polu pośrednictwa w digital lending.

Jedno jest pewne – rynek pośrednictwa online posiada dziś spory zasób mocno wypozycjonowanych porównywarek pożyczek online, takich jak pozyczkaportal, chwilowo czy sowafinansowa. Żadne z nich nie chce ustępować pola rywalowi dzięki czemu będziemy pewnie świadkami mocnej ewaluacji całego ekosystemu pośrednictwa online, który po pierwsze prosi się chyba o własne, przede wszystkim spisane dobre praktyki stosowane przez same firmy, jak również uszeregowanie poszczególnych jego elementów.

Bez dwóch zdań zapowiada nam się bardzo zacięta rywalizacja w kategorii „Partner sprzedaży online” podczas Loan Magazine Awards 2018, którego to plebiscytu wielka Gala finałowa już 14 lutego 2019 roku we Wrocławiu.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *