Banki – dziś to największe fintechy w Polsce, dzięki swoim możliwościom kapitałowym jak również zaangażowaniu technologicznemu.

Bank-Tech panel dyskusyjny

Dlaczego banki przejmują fintechy? Skąd się bierze powodzenie projektów fintechowych w sektorze bankowym?

Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć eksperci, którzy przyjęli moje zaproszenie do panelu dyskusyjnego poświęconemu właśnie bankom i ich współpracy z fintechami.

Panel poprowadzi Michał Pawlik, Współzałożyciel i Prezes Zarządu SMEO SA – FinTech-owej spółki faktoringowej dedykowanej sektorowi mikroprzedsiębiorstw. Lider i wizjoner biznesu, od ponad 10 lat związany z branżą finansową.

Uczestnicy panelu

Krzysztof Opaliński

Pracował w firmach doradczych: Deloitte (1995-1996), Esprit Consulting (1997-2004) oraz Roland Berger (2008-2009) jako menedżer projektów. Od 2005 roku współtworzy Fines S.A., gdzie pełni  funkcję  Przewodniczącego Rady Nadzorczej. W latach 2009-2016 pełnił także funkcję Przewodniczącego Komitetu Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Maciej Dąbrowski

Dyrektor Departamentu Strategii i Innowacji w Santander Consumer Banku. Posiada międzynarodowe doświadczenie bankowe wyniesione z grupy Citi oraz PwC gdzie odpowiadał za doradztwo dla sektora finansowego w rejonie CEE oraz mentoring dla fintechów. Z branżą nowych technologii i startupów związany od kilkunastu lat.

Wojciech Kazimierski

Twórca i współwłaściciel LeaseLink – jedynego na rynku polskim oraz jednego z najnowocześniejszych na świecie fintechu w branży leasingowej. Usługi LeaseLink oferowane są jako metoda płatności w sklepach stacjonarnych oraz internetowych w modelu omnichannel.

Paweł Franczyk

15 lat w branży finansowej, w szczególności w obszarze Consumer Finance. Od ponad 5 lat związany z Alior Bankiem, odpowiedzialny m.in. za digitalizację procesów sprzedaży czy współpracę z kluczowymi kontrahentami ratalnymi, obecnie na stanowisku Dyrektora ds. innowacji i sprzedaży online (Consumer Finance).

Marta Dałkiewicz

Dyrektor Departament Usług Cyfrowych  i Aplikacji Mobilnych w Getin Noble Bank SA.

Fintech Day in Wrocław

To wszystko już 13 czerwca w Hotelu Mercure we Wrocławiu. Zaczynamy od godziny 9:00. Serdecznie zapraszam.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *