1
Udostępnień
Pinterest Google+

Ocena redakcji

88
6 Ocen
obsługa klienta 90%
formalności 90%
szybkość 88%
intuicyjna obsługa strony 87%

Marka buduje swoją pozycję na rynku finansowym od ponad 15 lat, a dokładniej od 2000 roku.

Bocian Pożyczki należy do spółki EVEREST FINANSE z siedzibą w Poznaniu. Firma działa na terenie całego kraju w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych z usługą terenowej obsługi pożyczki za pośrednictwem Doradcy Klienta w domu zainteresowanego.

Bocian Pożyczki – Oferta

Marka oferuje pożyczki w wysokości od 500 zł w dogodnych okresach spłaty 25, 35, 44 oraz 52 tygodnie. Pożyczka dla nowych Klientów dostępna jest natomiast na okres 25 tygodni. Pożyczkobiorcy mają możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe bez zaświadczeń, natomiast kwota takiego zobowiązania każdorazowo ustalana jest indywidualnie z Klientem.

Bocian pożyczki

Środki pieniężne i/lub kartę przedpłaconą otrzymujesz natychmiast po podpisaniu umowy, a cotygodniowe raty odbiera od Ciebie Doradca Klienta w umówionych terminach.

Bocian Pożyczki – Formalności

Pożyczki udzielane są osobom od 18 do 75 roku życia, posiadającym stałe zameldowanie poświadczone wpisem w dokumencie tożsamości oraz mającym stałe źródło dochodu (pensja, renta lub emerytura). Takie wsparcie finansowe oferowane jest również rolnikom.
By otrzymać pożyczkę wystarczy zamówić kontakt wpisując kwotę o jaką chcemy wnioskować bądź ratę tygodniową lub zadzwonić na Infolinię – pod numerem tel. 600-100-100. Przed podpisaniem Umowy wspólnie z Doradcą ustalasz optymalną kwotę pożyczki oraz dzień tygodnia i godzina cotygodniowych wizyt, podczas których Doradca Klienta będzie odbierał raty. Spłata zaciągniętego zobowiązania rozpoczyna się w ciągu 7 dni od otrzymania pieniędzy. Wszystkie płatności dokonywane przez Ciebie zapisywane są na Karcie Spłat Klienta. Dodatkowo, do umowy otrzymujesz bezpłatny dostęp do Platformy, na której zakładany jest Twój Profil Klienta. Dzięki niemu otrzymujesz dostęp do ofert oraz informacje o stanie Twojego zadłużenia.
W przypadku problemów ze spłatą należności zobowiązani jesteśmy skontaktować się z przedstawicielem firmy, który zaproponuje nam odpowiednie rozwiązanie.

 

Bocian Pożyczki – Opinie

Misją firmy Bocian Pożyczki jest udzielanie wsparcia finansowego w najdogodniejszym dla Klienta miejscu, a więc w jego domu. Wszystko odbywa się przy miłej i fachowej obsłudze, ponieważ podstawowym celem Marki jest zadowolenie Klienta oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Atutem jest szybka decyzja oraz minimum formalności. Pożyczki udzielane są osobom fizycznym na dowolnie wybrany cel, bez zbędnych formalności i ukrytych opłat.

Zobacz też pożyczki pod zastaw

komentarze 3

 1. Marcin
  19 lutego 2017 at 14:10 — Odpowiedz

  korzystałem z usług bocian pożyczki, brałem pożyczkę, którą udzielił mi doradca w domu. super opcja – polecam!

 2. 22 lutego 2017 at 22:41 — Odpowiedz

  potrzebujesz siana, zadzwoń do bociana – to hasło na stałe wpisze się w annały polskiego rynku pożyczkowego

 3. mighjk
  23 lutego 2017 at 21:12 — Odpowiedz

  nie polecam … odsetki mega wysokie, jeszcze podjeżdżają do pracy tymi samochodami bocian pożyczki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *