Bocian Pożyczki z dumą wspiera Polski Związek Narciarski i polskich skoczków! Z tej okazji pracownicy firmy mogli spotkać się z Mistrzami...

Skoki narciarskie to sport, który wywołuje w naszym kraju bardzo wiele emocji. Firma pozabankowa Bocian Pożyczki również dołączyła do aktywnego wspierania polskich skoczków.

Polski Związek Narciarski ma nowego partnera

Bocian Pożyczki wspiera polskich Skoczków Narciarskich, zostając Partnerem Polskiego Związku Narciarskiego oraz Partnerem Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich. Z tej okazji wszyscy pracownicy firmy mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w panelu motywacyjnym, którego członkami byli między innymi Apoloniusz Tajner, Adam Małysz i Tomasz Wieczorek. Dla wielu pracowników Bociana była to wspaniała możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mistrzami.

Bocian Pożyczki w służbie sportu

Bocian Pożyczki to marka bardzo popularna na polskim rynku finansowym. Ogromnym atutem tego pożyczkodawcy jest przejrzysta oferta, jasne zasady udzielania zobowiązań, a także domowa obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Bocian Pożyczki to firma godna zaufania, która dostarcza swoim klientom sprawdzonych rozwiązań finansowych w czasie od 24 do 48 godzin od momentu wypełnienia wniosku. Dla nowych klientów marka przygotowała promocję „Pożyczka z telemarkiem”, dzięki której ostatnią ratę możemy otrzymać gratis! Bocian Pożyczki nawiązuje tym samym do wsparcia udzielanego polskim skoczkom i Polskiemu Związkowi Narciarskiemu.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *