Cardina to pierwszy w Polsce pozabankowy wydawca kart kredytowych. To nowoczesne narzędzie zapewnia dostęp do zastrzyku gotówki zawsze wtedy, gdy klient jej potrzebuje. Prostota używania, stały dostęp do dodatkowych środków oraz elastyczny termin spłaty sprawiają, że ta karta kredytowa może całkowicie zrewolucjonizować polski rynek zobowiązań pozabankowych.

Cardina karta kredytowa – oferta

Limit kredytowy na karcie mieści się w przedziale od 600 do 5000 zł. Taka kwota wystarcza do pokrycia większości nieprzewidzianych wydatków. Każdy klient może posiadać tylko jedną kartę pożyczkową marki, jednak w każdym momencie może wnioskować o zwiększenie przyznanego mu limitu kredytowego. Taki limit przyznawany jest na okres 12 miesięcy, ale terminowa spłata minimalnej kwoty automatycznie odnawia limit na kolejny rok. Ważność karty wynosi natomiast około 2-3 lat.

Przy pomocy karty pożyczkowej można dokonywać transakcji bezgotówkowych oraz wypłat gotówki z bankomatów MasterCard na całym świecie. Karta umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych tak samo, jak zwykła karta płatnicza czy kredytowa. Z kolei brak wykorzystania limitu nie niesie ze sobą żadnych opłat, zatem to świetne narzędzie na wypadek awaryjnych sytuacji.

Cardina karta kredytowa – formalności

Cardina to nowoczesny produkt finansowy, który łączy w sobie elementy pożyczki oraz karty kredytowej. Dostępny jest dla osób w wieku od 20 do 75 lat, które posiadają obywatelstwo polskie oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Umowa zawarta zostaje poprzez przelanie 1 grosza z rachunku bankowego klienta na rachunek Cardiny. Przy składaniu wniosku o kartę kredytową klient może skorzystać z opcji FastCash, dzięki której otrzyma dostęp do środków jeszcze przed fizycznym otrzymaniem karty kredytowej.

Cardina karta kredytowa – opinie

Cardina to zupełnie nowy produkt finansowy, który od niedawna dostępny na polskim rynku pozabankowym. W związku z tym nie posiada jeszcze wielu opinii dotychczasowych klientów. Marka posiada jednak licencję Krajowej Instytucji Płatniczej, wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Ponadto wspierają ją Bank Santander oraz MasterCard. Współpraca z tego typu instytucjami dowodzi rzetelności oraz uczciwości marki Cardina.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *