Centralna Platforma Finansowa Finaf to serwis, który gromadzi najlepsze oferty finansowania dla klientów indywidualnych. W swojej ofercie ma zarówno kredyty bankowe, jak i pożyczki krótkoterminowe oraz pożyczki na raty.

Finaf to wygodne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki, ale nie mają czasu na samodzielne poszukiwanie właściwej oferty. Centralna Platforma Finansowa Finaf to innowacyjne narzędzie, które rozwiązuje tego rodzaju problemy. Serwis oszczędza konsumentom wielogodzinnych poszukiwań firmy godnej zaufania oraz żmudnego porównywania poszczególnych ofert. Dzięki tej platformie klienci mają wygodny dostęp do zobowiązań, które zaspokajają wszelkie potrzeby finansowe.

Finaf oferuje:

  • kredyty bankowe (od 1500 do 80 000 zł na okres od 3 do 108 miesięcy)
  • pożyczki krótkoterminowe (od 500 do 3000 zł na okres od 2 do 31 dni)
  • pożyczki online na raty (od 1000 do 40 000 zł na okres od 6 do 48 miesięcy)
  • pożyczki w biurze (warunki zobowiązania ustalane są indywidualnie w biurze kredytowym)

Jak pożyczyć?

Klient, który potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki, powinien wybrać interesującą go kwotę oraz okres kredytowania na stronie internetowej marki. Następnie musi wypełnić krótki wniosek kredytowy, dzięki któremu zostanie oszacowana jego zdolność kredytowa. Na tej podstawie Finaf dobierze produkty finansowe, które najlepiej trafią w jego potrzeby. Pieniądze mogą zostać klientowi przelane na konto lub dostarczone prosto do domu.

Finaf innowacja

Finaf.pl to innowacyjna Platforma Finansowa, która kreuje cechy połączenia ze sobą sprzedaży w procesie online, z procesem tradycyjnej sprzedaży naziemnej. Ciekawy projekt, którego rozwój będziemy na bieżąco śledzić celem informowania o dalszych postępach ewolucji w sieci.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *