Z inicjatywy firmy Creamfinance Poland Sp. z o.o. 9 grudnia 2018 roku w Warszawie przy ulicy Strumykowej 21 odbyć się ma Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Firm Pożyczkowych.

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Firm Pożyczkowych

Organizatorzy chcą w ten sposób zebrać pieniądze i przekazać na potrzeby podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego nr 1 orz Pogotowia Opiekuńczego nr 2 im. Józefa Czesława Babickiego w Warszawie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada br. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie wpisowego w kwocie 5 tys złotych na konto fundacji „Dogonić Marzenie”.

Wszelkich informacji na temat wydarzenia udziela Hanna Zborowska z Creamfinance pod adresem mailowym hanna.zborowska@creamfinance.pl

Sponsorem głównym Turnieju Piłkarskiego Firm Pożyczkowych jest jest firma VEX Corp.

Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Creamfinance Poland Sp. z o.o., to instytucja pożyczkowa, która udziela swoich pożyczek przez internet. Jest częścią międzynarodowej Grupy Creamfinance oferującej swoje usługi na terenie Europy oraz w Meksyku. Na polskim rynku Creamfinance działa od 2013 roku pod markami: LendOn.pl, extraportfel, LendonRaty. W swoje ofercie posiada zarówno pożyczki krótkoterminowe, na okres do 45 dni, jak również ratalne w kwocie do 5000 zł. Podczas pierwszej Gali Loan Magazine Awards marka LendOn.pl została uznana za najlepszy serwis www roku.

—————————————————————————————————————————————–

Bardzo fajna inicjatywa, która w mojej ocenie powinna przyjąć się z dobrym odzewem branżowym. Instytucje Pożyczkowe nie raz już pokazały swoją społeczną odpowiedzialność, jaką powinno się propagować, prowadząc odpowiedzialny biznes. Dotychczas byliśmy już świadkami dwóch tego typu turniejów, w którym swój udział oprócz samych firm pożyczkowych brały również firmy współpracujące lub dostarczające rozwiązań branżowych. Z tego co pamiętam, to zwycięzcą ostatniego takiego turnieju była właśnie firma Creamfinance.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *