Ocena redakcji

9.0
14 Ocen
Formalności 9.0
Obsługa klienta 9.0
Akceptowalność 9.0
Szybkość 9.0

Credissimo to kompleksowa oferta finansowania dla polskich konsumentów. Pożyczki tej marki zaspokoją wszelkie potrzeby finansowe – konieczność pozyskania niewielkiego zastrzyku gotówki na czas oczekiwania na wypłatę oraz zaplanowane większe wydatki, np. remont domu czy zakup urządzeń RTV/AGD.

Credissimo – Oferta

Marka oferuje krótkoterminowe oraz długoterminowe pożyczki przez internet. Pożyczki ratalne, czyli tzw. Credissimo Plus, to zobowiązania w kwocie od 500 do 10 000 zł. Czas ich spłaty uzależniony jest od kwoty podejmowanej pożyczki, np. zobowiązanie w najniższej kwocie 500 zł można podjąć na okres od 3 do 12 miesięcy. Natomiast pożyczka w maksymalnej kwocie 10 000 zł dostępna jest na okres od 5 do 24 miesięcy. Z kolei krótkoterminowy produkt finansowy marki nosi nazwę Credissimo Do Wypłaty. To zobowiązanie w kwocie od 100 zł do 5000 zł na okres od 15 do 30 dni.

Credissimo – Formalności

Oferta marki skierowana jest do obywateli Rzeczpospolitej Polskiej w wieku powyżej 21 lat. Aby skorzystać z pożyczki, należy wypełnić krótki wniosek na stronie internetowej pożyczkodawcy. Firma umożliwia również złożenie wniosku poprzez Facebook Messenger lub bezpłatną aplikację marki, którą można pobrać na telefony z systemem Android.

Procedura podejmowania zobowiązania odbywa się całkowicie przez internet, łącznie z zawarciem umowy. Oznacza to, że wniosek o dodatkowy zastrzyk gotówki można składać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu klient otrzymuje niezbędne finansowanie jeszcze szybciej, bez konieczności wizyty w placówce czy spotkania z kurierem. Warto podkreślić, że w Credissimo można mieć tylko jedną pożyczkę w jednym czasie. To standardowy wymóg większości firm pożyczkowych.

Credissimo – Opinie

Marka cieszy się dobrą opinią na polskim rynku pozabankowym. Rzetelność i przejrzystość oferty sprawiają, że warunki zobowiązania są jasne nawet dla osób, które po raz pierwszy podejmują pożyczkę online. Pożyczkodawca działa z troską o dobro finansowe klienta oraz zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania, za co został wyróżniony Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *