Ocena redakcji

87
1 Ocen
obsługa klienta 87%
formalności 85%
intuicyjna strona internetowa 90%

Credit.pl oferuje krótkoterminowe zobowiązania finansowe w kwocie od 100 do 4000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi miesiąc.

Credit.pl to marka warszawskiej spółki Nordecum, która już od kilku lat działa na polskim rynku zobowiązań pozabankowych. Marka oferuje swoim klientom krótkoterminowe pożyczki gotówkowe w atrakcyjnych cenach. Dużym atutem firmy jest fakt, iż podejmując pożyczkę po raz pierwszy, klient otrzymuje ją zupełnie bezpłatnie.

Credit.pl – oferta

Marka oferuje pożyczki w kwocie od 100 do 1200 zł dla nowych klientów. W przypadku podejmowania kolejnych pożyczek, maksymalna kwota zobowiązania rośnie systematycznie. Jeśli decydujemy się na drugą pożyczkę w Credit.pl to możemy uzyskać 1500 zł, przy trzecim razie jest to 2000 zł, przy czwartym 2500 zł, przy piątym 3000 zł, przy szóstym 3500 zł, natomiast przy siódmym aż 4000 zł. Tak duża kwota maksymalnego zobowiązania zdecydowanie wyróżnia ofertę tego pożyczkodawcy na polskim rynku pozabankowym i stawia w czołówce pożyczkodawców, którzy oferują najwyższą wartość podejmowanego zobowiązania.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Credit

Credit.pl – formalności

Marka swoją ofertę kieruje do osób, które ukończyły 21 lat. Złożenie wniosku o udzielenie pomocy finansowej jest banalnie proste – wystarczy w tym celu wypełnić prosty formularz na stronie internetowej. Pożyczkodawca dysponuje własnym rachunkiem w kilku najpopularniejszych w Polsce bankach, co znacznie skraca czas oczekiwania na pieniądze – środki mogą znaleźć się na naszym koncie nawet po kilku minutach.

Credit.pl – opinie

Marka cieszy się wieloma dobrymi opiniami setek zadowolonych klientów. Powodem tego są najwyższe standardy obsługi, a także niezwykła dbałość o dobro finansowe konsumentów. Udogodnieniem, które zostało docenione przez Polaków, jest także możliwość złożenia wniosku przez komputer oraz urządzenia mobilne: tablet i telefon.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *