Ocena redakcji

91
1 Ocen
obsługa klienta 89%
formalności 91%
intuicyjna strona internetowa 95%

Creditstar Poland jest częścią istniejącej od 2006 roku spółki Creditstar Group, która prowadzi działalność pożyczkową w 8 krajach. W samej Polsce marka działa nieprzerwanie od 2013 roku.

Creditstar  jak do tej pory udzieliła ponad 500 tysięcy pożyczek i posiada 160 tys. klientów. Firma posiada w swojej ofercie wiele produktów finansowych.

Creditstar – oferta

Nowi pożyczkobiorcy Creditstar mają szansę otrzymać wsparcie do 1500 zł. Osoby, które spłaciły co najmniej jedną pożyczkę mogą ubiegać się o nawet 5 000 zł. Czas przeznaczony na zwrot należności wynosi od 5 dni do 3 miesięcy. Możliwa jest także spłata zobowiązania przed terminem. Co ważne, w przypadku osób mających problemy ze spłatą pieniędzy w terminie, Creditstar nie nalicza karnych odsetek. Firma oferuje możliwość przedłużenia tego terminu do 30 dni.

Weź pożyczkę w Creditstar

 Creditstar – formalności

Aby spełnić warunki uzyskania pożyczki, musisz mieć stałe dochody, ukończone co najmniej 18 lat, legitymować się oficjalnym dokumentem tożsamości lub kartą stałego pobytu w Polsce, dysponować własnym numerem telefonu komórkowego i pomyślnie przejść kontrolę wiarygodności kredytowej. Ponadto, należy się zarejestrować na stronie internetowej Creditstar. Czynność ta  jest połączona ze wstępną procedurą składania wniosku o pożyczkę i zajmuje nie więcej niż 10 minut. W przypadku wydania pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze zazwyczaj trafiają na konto klienta w ciągu 15 minut.

Sprawdź pożyczkę Creditstar

Creditstar – opinie

Marka Creditstar ma ugruntowaną pozycję w polskiej branży pożyczkowej dzięki ofercie produktów, które pomagają ludziom lepiej radzić sobie z codziennymi wydatkami na przejrzystych zasadach. Firma udziela zobowiązania w myśl idei odpowiedzialnego pożyczania. Dodatkowo, pożyczkodawca oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie zarówno obsługi pożyczek, jak i zadłużeń, dokładając wszelkich starań, aby klient został szczegółowo poinformowany o kosztach pożyczki i opłatach manipulacyjnych przed złożeniem wniosku. Wśród pozytywnych opinii wymieniane się także: wysoka kwota kolejnej pożyczki, prosta rejestracja, brak górnej granicy wiekowej wnioskodawcy.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *