Darmowa pożyczka od Vivusa to zobowiązanie finansowe w kwocie maksymalnie 3000 zł, które przeznaczone dla nowych klientów marki.

Vivus to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku pozabankowym. Firma obecnie udziela zobowiązań w kwocie od 100 do 5000 zł na maksymalny okres jednego miesiąca. Darmowa pożyczka dostępna jest dla tych konsumentów, którzy nigdy wcześniej nie podejmowali pożyczki w Vivusie.

Darmowa pożyczka 3000 zł

Niedawno Vivus podjął decyzję o podwyższeniu kwoty maksymalnej pierwszej pożyczki dla nowych klientów. Obecnie pierwsze zobowiązanie w tej firmie można zaciągnąć w kwocie aż 3000 zł na okres od 1 do 30 dni. Tym samym Vivus oferuje najwyższą kwotę darmowego zobowiązania, które konsumenci mogą uzyskać na polskim rynku pozabankowym. Marka została za to wyróżniona pierwszym miejscem w rankingu darmowych pożyczek, sporządzonym przez ekspertów Loan Magazine w lutym 2017 roku. Jej oferta okazała się bezkonkurencyjna, pozostawiając w tyle innych pożyczkodawców, od których Vivus oferuje więcej aż o tysiąc złotych.

Dotychczasowa oferta

Do tej pory pożyczkodawca oferował klientom darmowe pierwsze zobowiązania w kwocie maksymalnej 1600 zł. Taki był również maksymalny limit pożyczki dla nowych klientów. Przy drugiej i kolejnej pożyczce najwyższa wartość podejmowanego zobowiązania rosła stopniowo, osiągając pułap 5000 zł. Okres spłaty pożyczki w Vivusie wynosi natomiast niezmiennie od 1 do 30 dni – można go indywidualnie dostosować do własnej sytuacji finansowej przy pomocy odpowiedniego suwaka na stronie www pożyczkodawcy.

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. […] klientów, a za swoją działalność regularnie nagradzany jest wieloma wyróżnieniami. Obecnie Vivus po raz czwarty został laureatem prestiżowej nagrody Gwiazda Jakości […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *