11 listopada to ważna data w historii Polski. Tego dnia obchodzimy rocznicę odzyskania niepodległości. W 2018 roku to święto była to szczególna uroczystość, ponieważ obchodziliśmy setną rocznicę tego wielkiego wydarzenia. Z tej okazji organizowane były liczne uroczystości, wydarzenia  i akcje. Platforma Pozyczkomistrz.pl przyłączyła się do świętowania, oferując „100 darmowych pożyczek na 100 lat niepodległości”.

Połączenie obchodów odzyskania niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską z pożyczkami może wydawać się zaskakujące, jednak warto poznać ideę organizatora całej akcji. Według danych zebranych przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych – w samym tylko I półroczu 2018 roku firmy pożyczkowe udzieliły 373,3 tys. pożyczek na łączną kwotę 886,9 mln zł i obsłużyły prawie 700 tys. klientów. Jest to dowód na to, że firmy pożyczkowe mają możliwość dotarcia do wielu Polaków – nie tylko ze swoją ofertą, ale także z innym przekazem, w tym przypadku niezwykle ważnym, bo patriotycznym.

Przedstawiciele Pozyczkomistrz.pl w swoich oficjalnych komunikatach podkreślają, że: „100-lecie odzyskania niepodległości przez nasz kraj to jeden z najważniejszych jubileuszy ostatnich lat. Wszyscy powinniśmy być dumni z tego, co osiągnęły pokolenia Polaków. Dlatego Pozyczkomistrz.pl postanowił przyłączyć się do świętowania i propagować 100-lecie odzyskania niepodległości.”

Na czym polega promocja darmowej pożyczki?

Platforma Pożyczkomistrz.pl specjalizuje się w szybkich pożyczkach. Oferuje klientom możliwość pożyczenia od 500 do 1000 zł na okres od 2 do 30 dni. Procedura związana z uzyskaniem pożyczki trwa przeciętnie od 15 do 30 minut. Główne wymaganie wobec osób ubiegających się o pożyczkę w Pozyczkomistrz.pl to wiek od 20 do 65 lat oraz stały dochód. Dzięki akcji „100 darmowych pożyczek na 100 lat niepodległości” klienci serwisu zyskali dodatkową możliwość pożyczenia pieniędzy zupełnie za darmo. Pozyczkomistrz.pl jest marką należącą spółki Surat. Jest także członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, posiada certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca Loan-Magazine.pl.

Warto pielęgnować społeczne wartości

-„Obserwujemy, że sektor pożyczek pozabankowych coraz chętniej włącza się w obchody polskiego święta związanego ze 100-leciem odzyskania niepodległości. W ostatnim czasie mieliśmy już tego przykłady. Jeden z nich to inicjatywa platformy Pozyczkomistrz.pl, która z tej okazji przygotowała dość ciekawą ofertę promocyjną” – mówi redaktor portalu Loan-Magazine.pl. – „Uważam, że każda inicjatywa, która propaguje obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, jest ważna i cenna. Sektor pożyczkowy powinien się angażować w takie akcje, ponieważ może dotrzeć do wielu Polaków. Pamiętajmy, że odpowiedzialny pożyczkodawca to nie tylko ten, kto pożycza pieniądze zgodnie z etycznymi zasadami, uczciwie, ale również taki, który podziela ze społeczeństwem te same wartości. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to były również wartości patriotyczne” – podkreśla redaktor Loan-Magazine.pl.

Promocja „100 darmowych pożyczek na 100 lat niepodległości” trwa do wyczerpania puli pożyczek.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *