Co jakiś czas informujemy o kolejnych sukcesach marki Mintos, która działa jako globalny rynek do inwestowania w pożyczki. Ta niezwykle popularna marka pobiła niedawno kolejny rekord. Liczba polskich inwestorów na platformie sięgnęła już 8000 osób.

Międzynarodowa platforma Mintos to jedno z najpopularniejszych narzędzi służących do inwestowania w pożyczki pozabankowe. Od kilku lat marka bije rekordy zainteresowania w 70 krajach na całym świecie. Z najnowszej analizy Mintos wynika, że początek roku okazał się niezwykle owocny dla marki. Łączna kwota środków zainwestowanych przez platformę przekroczyła wartość 1,9 mld euro, natomiast suma zarobionych przez inwestorów pieniędzy wyniosła ponad 38 milionów euro. Wzrosła również liczba inwestorów zarejestrowanych na Mintos, przekraczając 124 tys. Marka zapowiada, że jednak nie zamierza osiadać na laurach. W tej chwili trwają prace nad rozbudowaniem jej oferty i wprowadzeniem wielu udogodnień dla inwestorów.

Rozwój Mintos w Polsce

Platforma Mintos od dawna stawia duży nacisk na swój rozwój w Polsce. Z najnowszej analizy marki wynika, że początek roku przyniósł wzrost liczby polskich inwestorów aż o 1700 osób. Obecnie jest ich już 8000, a grono to ciągle się powiększa. Powiększa się również oferta produktowa dla polskich inwestorów. Marka dba, by do platformy dodawane były kolejne polskie instytucje pozabankowe. W ten sposób polscy inwestorzy mają coraz większy dostęp do inwestycji we własnej walucie.

Warto podkreślić, że Mintos przynosi korzyści nie tylko inwestorom, którzy z pomocą platformy mogą dywersyfikować swoje portfele inwestycyjne. Marka ma także korzystny wpływ na firmy pożyczkowe. Dzięki Mintos firmy z rynku pozabankowego mają dostęp do bezpiecznego i wygodnego finansowania. Za swoją działalność Mintos zdobył tytuł Finansowego Partnera Roku 2018 w plebiscycie Loan Magazine Awards.

 

 

 

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *