Zmiany nie miały wpływu na naszą sprzedaż pożyczek. Dostosowaliśmy produkt do wymogów ustawy i działamy dalej.

Rozmawiamy dziś z Szymonem Cybal, Prezesem Zarządu spółki Vulcan Finance, właścicielowi marki Lux Pożyczki.

1. Lux pożyczki – czym marka wyróżnia się na tle innych tego typu marek działających na rynku pożyczek pozabankowych?

luxpozyczkiplJako firma stawiamy na profesjonalną obsługę klienta, na zadowolenie Klienta z tego, że to właśnie z usług Naszej Firmy skorzystał. Umowy, które zawieramy z Klientem są sprecyzowane i każdy Nasz klient wie dokładanie jaką kwotę oraz w jakich ratach spłaca. Produkt mamy w dwóch opcjach i kilku okresach spłat, a więc Klient może wybrać formę pożyczki dostosowaną do jego potrzeb oraz możliwości.

2. Działacie w ramach kilku województw – jakie plany ekspansji na przyszłość?

Jesteśmy młodą firmą. Dziś działamy na obszarach województw Wielkopolskiego i Dolnośląskiego. W najbliższej przyszłości będziemy pracować nad wzmocnieniem naszej pozycji na tych terenach. Chcemy otworzyć kolejne sekcje aby móc dotrzeć do jeszcze większej ilości Klientów.

3. Na co mogą liczyć pracownicy Waszej firmy? Czym tu możecie ich do siebie przekonać?

Naszych pracowników traktujemy jak partnerów. W Naszym zespole są osoby z doświadczeniem, posiadające wiedzę dzięki czemu mają wpływ na procesy wdrażane w Firmie.

Uważamy, że najistotniejszy jest wzajemny szacunek. Szacunek to słowo o szerokim zakresie. Mam tu na myśli szacunek personalny, szacunek do godzin pracy, szacunek czasu prywatnego. To z pewnością jest argument przekonywujący do podjęcia współpracy z Naszą Firmą.

4. Dlaczego pożyczka udzielana w domu? Jak to argumentujecie potencjalnemu klientowi? Wady, zalety?

Pożyczka udzielana w domu to przede wszystkim wygoda dla klienta. Umawiamy się w dogodnych terminach dla Klienta i nie są to godziny standardowe od 9:00 do 17:00. Dla osób zapracowanych, a takich jest bardzo wiele, jest to rozwiązanie na tyle interesujące, że ilość naszych klientów ciągle wzrasta.

Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że klient czeka na nas w domu i bez wychodzenia z niego otrzymuje gotówkę. Trudno jest się doszukać wad takiego rozwiązania.

5. Co możemy zauważyć po 11 marca? Czyli po wprowadzeniu nowelizacji tzw. ustawy antylichwiarskiej, czy rynek faktycznie się zmienił? Jeżeli tak, to w którą stronę

Zmiany nie miały wpływu na naszą sprzedaż. Dostosowaliśmy produkt do wymogów ustawy i działamy dalej. To Klienci dokonują wyboru z którego sektora usług finansowych korzystają. Powody są różne a firm świadczących takie usługi jest wiele. Trudno powiedzieć, że ustawa w jakiś sposób wpłynęła na koniunkturę w tym sektorze.

Aktualności z rynku pożyczkowego

Eurocent już od kilku lat świadczy usługi finansowe na polskim rynku pozabankowym. Spółka boryka się obecnie z kłopotami finansowymi.

Pożyczka Wynajmowana to nowy produkt finansowy prosto od Providenta. To pożyczka oferująca „wynajęcie” dodatkowych środków na okres 5 miesięcy.

Screen scraping to technika, która pozwala instytucjom automatycznie odczytywać informacje na temat wybranych klientów z serwisów transakcyjnych.

Fines Operator Bankowy w 2016 r. zainicjował nową formułę spotkań ze swoimi Partnerami Franczyzowymi – Śniadania Biznesowe. Podczas tych spotkań, w czterech miastach: Sopocie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach, przeprowadzone zostały szkolenia m. in. z procesu rekrutacji do placówek franczyzowych Fines. Do projektu Śniadania Biznesowe została zaproszona Agencja Pracy i Doradztwa …

W swoim najnowszym raporcie, EUROFINAS przedstawiło dane, które pozwalają ocenić kondycję europejskiej gospodarki. Dotyczą one rezultatów działania zrzeszonych w EUROFINAS organizacji na ich rynkach narodowych. Grupa reprezentuje na forum europejskim instytucje finansowe z 18 krajów Europy. Poza Unią Europejską, do EUROFINAS należą instytucje finansowe z Turcji czy Norwegii, co daje …

Coraz szybsze tempo życia przedsiębiorczych Polaków sprawia, że kwestie finansowania chcemy załatwiać od ręki, najlepiej za pomocą smartfona czy tabletu. Znając dziś wartość swojego czasu, często przedsiębiorca nie może sobie pozwolić na odwiedzanie tradycyjnych firm pośrednictwa czy samych placówek bankowych. Każdy chce szybkiej i wygodniej załatwić sprawy finansowe, które nie pokrzyżują …
0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *