Ocena redakcji

9.0
9 Ocen
Akceptowalność 9.0
Formalności 9.0
Obsługa klienta 9.0

Dr Pożyczka działalność pożyczkową rozpoczęła w marcu 2015 roku od Legnicy i okolic, na obecną chwilę swoim zasięgiem obejmujemy woj. dolnośląskie i opolskie.

Dr Pożyczka to marka tworzona przez młody i dynamiczny zespół, który każdego dnia dokłada wszelkich starań o zachowanie najwyższej jakości obsługi konsumenta oraz o przestrzeganie zasad uczciwości i przejrzystości wobec swoich klientów.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Dr Pożyczka – oferta

Marka oferuje zobowiązania w kwocie od 100 do 1000 zł . Klient zyskuje także możliwość dopasowania okresu spłaty do swoich potrzeb finansowych – pożyczkę można podjąć na czas 14, 21 bądź 30 dni. Takie rozwiązanie to znaczne ułatwienie dla konsumentów, którzy mogą w ten sposób zaplanować swoje przyszłe wydatki i zarazem spłatę podjętego zobowiązania.

Dr Pożyczka – formalności

Zobowiązanie zostało przeznaczone dla tych osób, które posiadają stały dochód, np. z tytułu emerytury, renty czy z innych źródeł. Konsultanci marki są bardzo elastyczni i rozumieją wszelkie trudności w zachowaniu stabilności domowego budżetu, dlatego możliwe jest m.in. pozyskanie większej sumy, jeśli w tym celu skontaktujemy się z pożyczkodawcą. Aby starać się o pożyczkę w Dr Pożyczka, należy wypełnić prosty formularz na stronie internetowej bądź zadzwonić na infolinię.

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Dr Pożyczka – opinie

Marka stosunkowo niedawno rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku pozabankowym, ale do tej pory zdążyła udzielić pomocy finansowej tysiącom Polaków. Klienci polecają ją swoim bliskim ze względu na szybkość i wygodę, ale także na bezpieczeństwo. Uczciwość, która przyświeca pożyczkodawcy w jego działalności, poskutkowała uhonorowaniem marki Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan-Magazine. To dowód na to, że jest to firma solidna i godna zaufania. Niebawem również Dr Pożyczka powinien znaleźć się cyklicznych rankingach pożyczek tworzonych przez Loan Magazine.

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. Kamilla
    4 czerwca 2019 at 14:18 — Odpowiedz

    Ta pożyczka to jakaś porażka! Weryfikacja przeszła pomyślnie, odezwał się Pano która miała przyjść udzielić pożyczki. Umówiła się na godzinę 15 cały dzień na nią czekałam, po czym nie przyszła nawet nie odezwała się że nie przyjdzie. Próbowałam się z nią kontaktować a ona totalnie olewa klienta. Pani Agnieszko nie pozdrawiam!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *