Ocena redakcji

9.0
4 Ocen
Akceptowalność 9.0
Formalności 9.0
Obsługa klienta 9.0

Dr Pożyczka działalność pożyczkową rozpoczęła w marcu 2015 roku od Legnicy i okolic, na obecną chwilę swoim zasięgiem obejmujemy woj. dolnośląskie i opolskie.

Dr Pożyczka to marka tworzona przez młody i dynamiczny zespół, który każdego dnia dokłada wszelkich starań o zachowanie najwyższej jakości obsługi konsumenta oraz o przestrzeganie zasad uczciwości i przejrzystości wobec swoich klientów.

Dr Pożyczka – oferta

Marka oferuje zobowiązania w kwocie od 100 do 1000 zł . Klient zyskuje także możliwość dopasowania okresu spłaty do swoich potrzeb finansowych – pożyczkę można podjąć na czas 14, 21 bądź 30 dni. Takie rozwiązanie to znaczne ułatwienie dla konsumentów, którzy mogą w ten sposób zaplanować swoje przyszłe wydatki i zarazem spłatę podjętego zobowiązania.

Dr Pożyczka – formalności

Zobowiązanie zostało przeznaczone dla tych osób, które posiadają stały dochód, np. z tytułu emerytury, renty czy z innych źródeł. Konsultanci marki są bardzo elastyczni i rozumieją wszelkie trudności w zachowaniu stabilności domowego budżetu, dlatego możliwe jest m.in. pozyskanie większej sumy, jeśli w tym celu skontaktujemy się z pożyczkodawcą. Aby starać się o pożyczkę w Dr Pożyczka, należy wypełnić prosty formularz na stronie internetowej bądź zadzwonić na infolinię.

Dr Pożyczka – opinie

Marka stosunkowo niedawno rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku pozabankowym, ale do tej pory zdążyła udzielić pomocy finansowej tysiącom Polaków. Klienci polecają ją swoim bliskim ze względu na szybkość i wygodę, ale także na bezpieczeństwo. Uczciwość, która przyświeca pożyczkodawcy w jego działalności, poskutkowała uhonorowaniem marki Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan-Magazine. To dowód na to, że jest to firma solidna i godna zaufania. Niebawem również Dr Pożyczka powinien znaleźć się cyklicznych rankingach pożyczek tworzonych przez Loan Magazine.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *