Drugie urodziny Kredito24

Dokładnie 8 sierpnia 2012 roku minęły dwa lata od pojawienia się firmy Kredito24 na polskim rynku. Przez ten czas zaufały im tysiące Polaków, a marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju. Jednakże Kredito24 nie spoczywa na laurach – ostatnie dwa lata to dla nich również czas ciężkiej pracy, angażowania się w wiele nowych projektów oraz udoskonalania usług finansowych.

To właśnie dzięki pracy nad rozwojem usług finansowych Kredito24 poszerzyło swoją ofertę pożyczek krótkoterminowych – podczas gdy w 2012 r. firma oferowała pożyczki do 1800 zł, w tym roku maksymalna kwota, o jaką można aplikować, wzrosła aż do 3000 zł. Firma od początku swojej działalności nawiązała również bardzo owocne i obiecujące współprace, zarówno z operatorami błyskawicznych przelewów, jak i z biurami informacji kredytowej.

Marka Kredito24 wykazała się także na polu poszerzania wiedzy Polaków na temat odpowiedzialnego pożyczania i funkcjonowania rynku finansowego, podejmując wiele działań edukacyjnych wraz ze Związkiem Firm Pożyczkowych oraz portalem Infofinanse24.pl. Kredito24 może poszczycić się emisją reklamy telewizyjnej oraz spotu radiowego, a także tytułem jednej z najaktywniejszych w Internecie firm pożyczkowych w Polsce (według rankingu Brand24). Ich profil na Facebooku polubiło niemal 25.000 osób. To m.in. za jego pośrednictwem Kredito24 z okazji rocznicy zwraca się z podziękowaniami do swoich klientów, dziękując im za współpracę oraz okazane zaufanie.

kredito24

0
Udostępnień
Google+

komentarze 2

  1. 18 lutego 2015 at 15:39 — Odpowiedz

    2,5 roku, a mam wrażenie, że to było dawno, dawno temu. Od czasu wejścia Kredito24, czy Vivus, segment chwilówek w Polsce, rozrósł się niemiłosiernie.

  2. Janina_kruszycka
    23 maja 2019 at 10:02 — Odpowiedz

    Strasznie pędzi ta nasza gospodarka.. Rozwija się w ekspresowym tempie. Obecnie na rynku mamy bardzo szeroki wybór ofert pożyczkowych. Ja wybierając pożyczkę lub chwilówkę, zawsze stawiam na czas, dlatego korzystam z porównywarek pożyczkowych. Jedną z ciekawszych, z jaką miałam do czynienia była. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *