Zbliża się Dzień Kobiet. Z tej okazji Fines przygotował upominek dla każdej kobiety, która w tym dniu odwiedzi placówkę marki.

Dzień Kobiet to dzień, w którym to Panie są najważniejsze. To właśnie w tym dniu wszystkie Kobiety otrzymują życzenia, kwiaty i słodkie upominki. Do ogólnopolskiego świętowania przyłączyła się także marka Fines S.A. – największy niezależny operator sieci agencji kredytowych w naszym kraju. Firma przygotowała akcję marketingową „Jesteś Kobietą? 8 marca z Fines”. Jakie niespodzianki czekają na Panie, które 8 marca odwiedzą placówki marki?

Świętuj Dzień Kobiet…

Z myślą o Paniach firma Fines S.A. przygotowała swoją najnowszą akcję marketingową. W jej ramach wszystkie Kobiety, które w swoim dniu odwiedzą placówki Fines Operator Bankowy, otrzymają upominki-niespodzianki. Akcja zostanie przeprowadzona w 280 placówkach Fines Operator Bankowy na terenie całego kraju. W ten sposób firma chce kształtować swój pozytywny wizerunek wśród lokalnych społeczności. Lista placówek, w których odbędzie się akcja ”Jesteś Kobietą? 8 marca z Fines” dostępna jest na stronie internetowej firmy.

…z Fines

Fines Operator Bankowy to największy operator sieci agencji kredytowych w naszym kraju. Jest niezastąpioną pomocą w wyborze najlepszej oferty spośród mnogości produktów wiodących banków oraz rzetelnych firm pożyczkowych. Fines umożliwia porównanie warunków zobowiązań dostępnych na polskim rynku. W ten sposób znacznie ułatwia znalezienie oferty kredytowej najbardziej dopasowanej do indywidualnych potrzeb konsumenta.

 

 

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. banekun
    12 marca 2018 at 22:00 — Odpowiedz

    Rypina wam nie pomoże. Jest introwertykiem, trochę zamknięty w sobie. Jak mówi, to się trzęsie jak Niedziółka. Ale z dwojga złego wolę jego, niż Nietrzebę i karykaturalnego na tym etapie, Hećmana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *