Mintos to niezwykle popularna globalna platforma służąca do inwestowania w pożyczki. Swoim użytkownikom zapewnia możliwość inwestowania w zobowiązania finansowe z całego świata. Niedawno oferta instytucji pozabankowych spółki została rozbudowana, a do grona polskich firm pożyczkowych obecnych na platformie dołączyła marka Dziesiątka Finanse.

Obecnie z platformą współpracuje już 11 polskich firm pożyczkowych, a łącznie na Mintos obecnych jest 60 instytucji finansowych z całego świata. Przyłączenie do tego grona firmy Dziesiątka Finanse to kolejny krok w kierunku rozbudowy oferty przeznaczonej dla osób chcących inwestować w polskie zobowiązania finansowe. Nasz kraj to jeden z niezwykle perspektywicznych i wciąż rosnących rynków na platformie. Mintos, doceniając jego znaczenie, zapewnił polskim użytkownikom szereg dodatkowych udogodnień (m.in. polskojęzyczną wersję platformy oraz obsługę inwestorów w języku polskim). Do tej pory na platformie zarejestrowało się ponad 10 000 polskich inwestorów indywidualnych. Łączna suma zainwestowanych przez nich pieniędzy sięgnęła 360 mln zł.

Dziesiątka ugruntowuje pozycję na rynku

Dziesiątka Finanse to firma pożyczkowa, która oferuje zobowiązania ratalne w kwocie od 500 do nawet 15 000 zł. Na polskim rynku działa już od 18 lat. W tym czasie udzieliła ponad 44 000 pożyczek o łącznej wartości 52,6 mln zł. Marka posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku zobowiązań finansowych i stale się rozwija. Zaledwie w ciągu ostatniego roku Dziesiątka Finanse czterokrotnie powiększyła swoją działalność. Warto podkreślić, że Dziesiątka posiada również jeden z najniższych w kraju współczynników szkodowości. Aż 92,87 proc. klientów firmy nie ma problemów ze spłatą pożyczki. Po dołączeniu do Mintos, Dziesiątka zyska możliwość pozyskania kapitału na zaspokojenie swoich potrzeb finansowych oraz dalszy podbój rynku krajowego i zagranicznego. Na platformie Mintos marka udostępni zarówno pożyczki w złotych, jak i w euro.

Mintos podbija świat finansów

Platforma Mintos w swojej ofercie posiada nie tylko inwestycje w pożyczki osobiste, hipoteczne czy rolne, ale także w leasing oraz faktoring. Szeroka oferta platformy sprawia, że Mintos cieszy się popularnością na całym świecie. Na platformie zarejestrowanych jest ponad 147 000 inwestorów indywidualnych z 70 krajów. Dzięki inwestycjom poprzez Mintos, udało im się zarobić już ponad 46 mln euro. W tej chwili łączna kwota zainwestowanych przez nich środków wynosi 2,5 mld euro, jednak specjaliści przewidują, że do września 2019 r. przekroczy 3 mld euro.

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. Maciej Kowalik
    12 sierpnia 2019 at 18:28 — Odpowiedz

    Polecam bardzo inwestowanie na mintosie – zwłaszcza w miarę bezpiecznie na euro i pln można uzyskać stopy zwrotu rzedu 13-14 procent ale moim zdaniem hitem jest rubel – zwroty rzedu 19.5 procent
    polecam rejestrować się z mojego reflinka – można dostać dodatkowo 1 procent wartości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *