Ocena redakcji

88
6 Ocen
Obsługa klienta 95%
Formalności 95%
Szybkość 80%
Akceptowalność 85%

Dziesiątka Finanse® to firma, która oferuje zobowiązania w kwocie od 500 zł do 15000 zł na okres od 10 do 104 tygodni. Taka pożyczka to strzał w dziesiątkę!

Dziesiątka to firma pożyczkowa, która oferuje długoterminowe zobowiązania ratalne. Produkty finansowe tej marki charakteryzuje ogromna wygoda, ograniczone formalności i duża elastyczność. Ich wysokość oraz długość można całkowicie dopasować do własnych potrzeb.

Dziesiątka pożyczki– oferta

Marka oferuje zobowiązania w kwocie od 500 zł do 15000 zł na okres od 10 do 104 tygodni. Szeroka rozpiętość kwot oraz okresu kredytowania pozwala całkowicie dostosować zobowiązanie do własnej sytuacji finansowej. Zobowiązania tej firmy to pożyczki na dowolny cel, spłacane w atrakcyjnych, niskich ratach. Bezpłatna obsługa domowa to ukłon w stronę konsumenta, który nie musi już zawracać sobie głowy cotygodniowymi przelewami.

Dziesiątka pożyczki – zasięg

Firma posiada ugruntowaną, stabilną pozycję w Polsce. Od 1 marca 2018 roku stała się częścią polskiej grupy kapitałowej Credit Royal® i od tego czasu nastąpił bardzo dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Zaledwie w kilka miesięcy udało się potroić zasięg i skalę działania, a także wypracować doskonałe wyniki finansowe. Dziesiątka Finanse® jest obecna już w dwunastu województwach, a w planach ma wejście na obszary pozostałych. Ponadto Spółka planuje wejście w obszar sprzedaży online, a także ekspansję na rynki zagraniczne.

Zamów pożyczkę do domu

Niedawno spółka uruchomiła nowy serwis internetowy oraz blog ”Praktyczne Porady Dziesiątki Finanse” (http://dziesiatka.pl/blog/), aktywnie działa w social mediach i pracuje nad nowoczesnym wizerunkiem marki.

Dziesiątka pożyczki – formalności

Po produkty finansowe Dziesiątki mogą sięgać osoby powyżej 18 roku życia. Pożyczki tej marki to zobowiązania z obsługą w domu. Oznacza to ogromną wygodę dla klienta, który nie musi pamiętać o wizycie w placówce czy cotygodniowym transferze środków. Raz w tygodniu przedstawiciel Dziesiątki odbiera od klienta ratę pożyczki. Wizyta odbywa się w dogodnym dla klienta terminie i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Dziesiątka umożliwia także spłatę rat bezpośrednio na konto.

Dziesiątka pożyczki – opinie

Marka cieszy się dużą popularnością wśród polskich pożyczkobiorców. Pożyczka z obsługą domową to rozwiązanie doceniane zwłaszcza przez osoby starsze, które nie czują się swobodnie w korzystaniu z bankowości elektronicznej. Zobowiązania tej firmy polecają zwłaszcza stali klienci. To właśnie dla nich Dziesiątka regularnie przygotowuje atrakcyjne konkursy i ciekawe promocje.

2
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *