Dziesiątka to firma pożyczkowa, która oferuje zobowiązania w kwocie od 300 zł do 4000 zł na okres od 10 do 50 tygodni. Taka pożyczka to strzał w dziesiątkę!

Dziesiątka to firma pożyczkowa, która oferuje długoterminowe zobowiązania ratalne. Produkty finansowe tej marki charakteryzuje ogromna wygoda, ograniczone formalności i duża elastyczność. Ich wysokość oraz długość można całkowicie dopasować do własnych potrzeb.

Dziesiątka – oferta

Marka oferuje zobowiązania w kwocie od 300 zł do 4000 zł na okres od 10 do 50 tygodni. Szeroka rozpiętość kwot oraz okresu kredytowania pozwala całkowicie dostosować zobowiązanie do własnej sytuacji finansowej. Zobowiązania tej firmy to pożyczki na dowolny cel, spłacane w atrakcyjnych, niskich ratach. Bezpłatna obsługa domowa to ukłon w stronę konsumenta, który nie musi już zawracać sobie głowy cotygodniowymi przelewami.

Dziesiątka – formalności

Po produkty finansowe Dziesiątki mogą sięgać osoby powyżej 18 roku życia. Firma nie ustaliła górnej granicy wiekowej, dzięki czemu to zobowiązania odpowiednie nawet dla osób starszych. Ponadto pożyczki tej marki to zobowiązania z obsługą w domu. Oznacza to ogromną wygodę dla klienta, który nie musi pamiętać o wizycie w placówce czy cotygodniowym transferze środków. Raz w tygodniu przedstawiciel marki odbiera od klienta ratę pożyczki. Wizyta przedstawiciela marki odbywa się w dogodnym dla klienta terminie i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Dziesiątka umożliwia także spłatę rat bezpośrednio na konto.

Dziesiątka – opinie

Marka cieszy się dużą popularnością wśród polskich pożyczkobiorców. Pożyczka z obsługą domową to rozwiązanie doceniane zwłaszcza przez osoby starsze, które nie czują się swobodnie w korzystaniu z bankowości elektronicznej. Zobowiązania tej firmy polecają zwłaszcza stali klienci. To właśnie dla nich Dziesiątka regularnie przygotowuje atrakcyjne konkursy i ciekawe promocje.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *