Przedsiębiorcy mogą już wygodnie wziąć zakupione na Allegro produkty w leasing. Allegro wychodzi naprzeciw ich potrzebom dzięki współpracy z LeaseLink.

W ostatnich dniach Allegro wzbogaciło swoją ofertę o dodatkową usługę – możliwość wzięcia w leasing produktów zakupionych w serwisie. Już teraz przedsiębiorcy mogą sfinansować swoje zakupy przy pomocy pożyczki leasingowej lub leasingu operacyjnego. Sfinansowanie swoich zakupów leaselinkiem możliwe jest dzięki współpracy popularnego serwisu aukcyjnego z firmą LeaseLink – fintechem, który jest niezaprzeczalnym liderem polskiego rynku leasingu online.

Nowa usługa stworzona została z myślą o przedsiębiorcach, którzy posiadają na Allegro konto Firma. Popularny serwis aukcyjny zapowiada jednak rozszerzenie usługi. Wkrótce ma być ona dostępna także dla tych przedsiębiorców, którzy korzystają ze zwykłych kont Allegro lub nie mają własnych kont i dokonują zakupów bez rejestracji, jako tzw. “gość”.

Jak to działa?

Po wprowadzeniu nowej usługi przedsiębiorcy mogą zapłacić leaselinkiem za towary, których cena wynosi od 700 do 60 000 złotych brutto. W tym celu skorzystać mogą z pożyczki leasingowej, podejmowanej na okres od 3 do 18 miesięcy, lub z leasingu operacyjnego, podejmowanego na okres od 18 do 48 miesięcy. Czas całej procedury sfinansowania wybranych zakupów leaselinkiem skrócony został do minimum – zajmuje zaledwie 10 minut. Aby skorzystać z tej możliwości, należy wybrać opcję „Weź w leasing”. Wówczas następuje przekierowanie do aplikacji Leaselink, która pozwoli przedsiębiorcy dobrać warunki  leasingu do jego indywidualnych potrzeb. Następnie od ręki otrzymuje on decyzję kredytową oraz dokumenty umowy – bez skomplikowanych formalności oraz kłopotliwych pytań o przychody firmy. Dokończenie płatności oraz zdalne zawarcie umowy następuje całkowicie online w aplikacji LeaseLink. W ten sposób oszczędzamy czas, który musielibyśmy poświęcić na oczekiwanie na kuriera i składanie podpisów pod dokumentami. Procedurę leasingu można realizować przez cały tydzień, o każdej porze dnia i nocy.

Allegro stawia na Leaselink

Allegro to popularny serwis aukcyjny, który przez blisko 20 lat swojego istnienia stał się miejscem codziennych zakupów milionów Polaków. Serwis nieustannie inwestuje środki we wprowadzanie nowoczesnych usług finansowych, czego przykładem jest możliwość podjęcia rat online, płatności BLIK oraz możliwość wzięcia zakupów na Allegro w leasing. Wyjście naprzeciw potrzebom przedsiębiorców możliwe było dzięki współpracy z firmą LeaseLink. To jeden z najnowocześniejszych na świecie fintechów, który działa w branży leasingowej. W swojej działalności stawia ogromny nacisk na błyskawiczny czas realizacji płatności i niezwykłą wygodę konsumentów. Uznanie rynku dla tej marki potwierdza zdobycie tytułu Technologicznego rozwiązania roku w plebiscycie Loan Magazine Awards 2017.

Poza przeniesieniem leasingu do Internetu, ogromną wagę przywiązywaliśmy zawsze do prostej i szybkiej formuły integracji z naszymi partnerami oraz maksymalnej neutralności wdrożenia płatności leaselinkiem do ich procesów operacyjnych. Wybór naszej firmy przez serwis Allegro, który jest niezwykle wymagającym partnerem w obszarze jakości obsługi i implementacji procesów, jest obiektywnym potwierdzeniem wyjątkowości naszej usługi. Allegro wyróżnia się także niezwykłą atencją w obszarze customer experience. Cieszę się, że nasza płatność została doceniona także na tym polu – mówi Wojciech Kazimierski, współwłaściciel i prezes LeaseLink.

 

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *