Ocena redakcji

92
2 Ocen
Obsługa klienta 92%
Formalności 95%
Akceptowalność 90%
Szybkość 96%
Intuicyjna obsługa strony 91%

Właścicielem marki efino jest MDP Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, do której należy również inna firma pożyczkowa – LendOn.pl

EFINO – OFERTA

Efino specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. W ramach oferty możemy wnioskować o kwotę od 1000 zł do 5000 zł. Okres spłaty zaciągniętych należności wynosi od 3 do 18 miesięcy.
Aby otrzymać pomoc finansową należy wybrać wartość pożyczki oraz liczbę rat, wypełnić krótki formularz aplikacyjny i wysłać swój wniosek poprzez rejestrację. Konieczna jest weryfikacja przez aplikację Instantor, która przeskanuje niezbędne dla pożyczkodawcy dane. Tym samym zwalnia nas to z konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.Efino pożyczki

Sprawdź pożyczkę efino

EFINO – FORMALNOŚCI

Aby otrzymać pożyczkę należy mieć ukończone 21 lat, posiadać PESEL i dokument tożsamości, mieć stałe miejsce zamieszkania w Polsce i regularne źródło dochodu. Należy zaakceptować: Ramową Umowę Pożyczki efino, Umowę szczegółową, Regulamin serwisu internetowego oraz wyrazić zgody wymagane na stronie formularza rejestracyjnego.
Ponadto, firma pożyczkowa ma prawo do zweryfikowania podanych przez Ciebie danych u pracodawcy. Każdy wniosek jest jednak rozpatrywany indywidualnie i nie w każdym przypadku taka weryfikacja wysokość wynagrodzenia u pracodawcy będzie przeprowadzana.
Jeśli nie możemy spłacić należności w terminie, powinniśmy niezwłocznie skontaktować się z doradcą efino, który pomoże
Ci tak rozwiązać problem, abyś uniknął problemów na przyszłość.

EFINO – OPINIE

Efino to firma, którą warto wybrać na swojego pożyczkodawcę. Gwarantuje przejrzyste warunki i kwoty pozwalające uregulować wszelkie zobowiązania. Wśród zalet najczęściej wspominana jest szybka weryfikacja danych poprzez aplikację Instantor oraz wygodny okres kredytowania, sięgający nawet 18 miesięcy. Tak długi termin spłaty pozwala dopasować wysokość rat do możliwości naszego budżetu.
Dodatkowo, efino.pl przygotowuje okazjonalne oferty, które uatrakcyjniają proponowane pożyczki. W takim przypadku stosowny regulamin zostanie udostępniony na stronie internetowej.

Sprawdź pożyczkę efino

Efino pożyczki

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *