Everest Finanse złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad Tempo Finanse.

13 września Everest Finanse, właściciel marki Bocian Pożyczki, złożył do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad Tempo Finanse. Obie spółki działają w branży pożyczek konsumenckich i koncentrują swoje siły na udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych z obsługą w domu. Taka forma obsługi pozwala konsumentom w łatwy i wygodny sposób zdobyć dodatkowe środki na nieprzewidziane wydatki.

Everest Finanse – właściciel marki Bocian Pożyczki

Marka Bocian Pożyczki, która należy do Everest Finanse, cieszy się dużą popularnością wśród polskich konsumentów. Kojarzymy ją głównie z reklam telewizyjnych jako rzetelnego i odpowiedzialnego pożyczkodawcę. Zobowiązania w Bocianie to pożyczki w kwocie od 600 zł, obarczone niewielką liczbą formalności, których podjęcie przebiega w szybki i prosty sposób. Everest Finanse niezwykle dba o to, by wszystkie zobowiązania udzielane były w sposób odpowiedzialny i rzetelny, a także bezpieczny dla klientów.

Tempo Finanse, czyli dotychczasowy Finan.pl

Tempo Finanse to firma, która swoją działalność skupiała na dostarczaniu polskim konsumentom gotowych rozwiązań finansowych. Od 2007 r. działała na terenie całego kraju pod nazwą Finan.pl. Pożyczkodawca ten cieszył się dużym zaufaniem polskich konsumentów ze względu na przynależność do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz współpracę z Biurem Informacji Gospodarczej Krajowym Rejestrze Długów. Do tej pory z usług Finan.pl skorzystało już ponad 200 000 klientów.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *