Ocena redakcji

93
0 Ocen
Obsługa klienta 92%
Formalności 95%
Szybkość 92%
intuicyjna obsługa strony 93%

Fellow Finance sp. z o. o. to największy nordycki serwis pożyczek społecznościowych dla osób prywatnych oraz firm. Wywodzi się z Finlandii i działa w segmencie finansowym od 2013 roku.

Serwis łączy osoby, które posiadają dodatkowe środki na inwestycje, z osobami, które tych środków potrzebują. Pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy są automatycznie dopasowywani według ustalonych przez Użytkowników wzajemnych kryteriów. Firma zachowuje 100% anonimowości obu stron.

FELLOW FINANCE – OFERTA

Fellow Finance oferuje łatwą w obsłudze i nowoczesną platformę do inwestowania i pożyczania. Proponowana wysokość finansowania wynosi od 1 000 zł do 12 000 zł. Elastyczny termin spłaty (od 4 do 24 miesięcy) pozwala dobrać kapitał i wysokość raty w taki sposób, by warunki finansowe były preferencyjne dla obu stron transakcji. Nowatorska metoda weryfikacji tożsamości i dochodów klienta pozwala w bezpieczny sposób pozyskać środki finansowe, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń.
Ponadto, w Fellow Finance możesz ubiegać się o zwiększenie kwoty pożyczki, jeśli spłaciliśmy terminowo co najmniej cztery rat. Natomiast opcja przesunięcia raty o 14 dni oraz opcja wnioskowania o odroczenie raty (zawieszenie spłaty kapitału na miesiąc) są dostępne po uprzednim kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

Sprawdź pożyczkę Fellow Finance

FELLOW FINANCE – FORMALNOŚCI

W Fellow Finance masz zawsze pewność stałego oprocentowania 10% w skali roku.
O pożyczkę mogą ubiegać się osoby od 20 do 75 roku życia, mieszkające w Polsce i posiadające rachunek w polskim banku z dostępem online (wnioskodawca musi posiadać login i hasło do swojej usługi bankowej). Konto bankowe podane przy rejestracji powinno istnieć od co najmniej 3 miesięcy w momencie składania wniosku pożyczkowego.
Po zaakceptowaniu przez Ciebie oferty pożyczki, pieniądze zostaną przelane na konto tego samego dnia, jeśli jest to dzień roboczy lub pierwszego roboczego dnia następującego po dniu zaakceptowania pożyczki.
Dzięki unowocześnieniu procesu kontroli, nie jest wymagane przesyłania żadnych dokumentów. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na weryfikację w biurach informacji gospodarczej i za pośrednictwem serwisu Kontomatik.

FELLOW FINANCE – OPINIE

Fellow Finance posiada potencjał wystarczający, by w perspektywie kilku lat zdominować rynek pożyczek społecznościowych w Polsce. Opłacalność tego rozwiązania pozostaje w dużej mierze uzależniona od indywidualnej sytuacji finansowej kredytobiorcy, która rzutuje na warunki ustalane z inwestorem.
Z punktu widzenia konsumenta oferta stwarza szanse na pozyskanie gotówki bez zbędnych formalności. Duża zaletą są mniej restrykcyjne warunki jej otrzymania. W każdej chwili, niezależnie gdzie właśnie się znajdujesz, masz możliwość decydowania razem z innymi Pożyczkobiorcami i Pożyczkodawcami o warunkach, na jakich udzielane są pożyczki. Ponadto, spółka zarządza administracją pożyczki po zawarciu umowy, co oszczędza czas konsumenta.

Sprawdź pożyczkę Fellow Finance

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. 30 kwietnia 2017 at 11:07 — Odpowiedz

    excellent submit, very informative. I wonder why the other
    specialists of this sector do not realize this. You should
    continue your writing. I’m confident, you’ve a great readers’ base
    already!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *