Ocena redakcji

88
1 Ocen
obsługa klienta 91%
formalności 87%
szybkość 85%
intuicyjna obsługa strony 92%

Feniko to sprawdzony dostawca szybkich rozwiązań gotówkowych, które pozyskać można wyłącznie drogą internetową.

Marka Feniko to dostawca sprawdzonych rozwiązań finansowych, które okazują się szczególnie przydatne w momencie nagłych problemów finansowych i konieczności posiadania szybkiej gotówki na niespodziewane wydatki, np. remont, zakup sprzętu RTV/AGD, naprawę samochodu.

Feniko – oferta

Pożyczkodawca oferuje konsumentom zobowiązania w kwocie od 300 do 1000 zł, rozłożone na cztery raty. Oferta z tak długim okresem kredytowania stanowi dużą rzadkość na rynku krótkoterminowych pożyczek pozabankowych, dlatego często sięgają po nią osoby preferujące zobowiązania spłacane w niewielkich transzach.

Wypełnij wniosek o pożyczkę Feniko

Feniko – formalności

Pożyczka przeznaczona jest dla osób, którzy posiadają udokumentowany dochód. Marka honoruje zarówno umowę o pracę, zlecenie czy dzieło, jak także rentę, emeryturę, działalność rolniczą oraz wiele innych. Do ubiegania się o zobowiązanie konieczne jest wypełnienie wniosku o pożyczkę na stronie www, w którym należy podać wyłącznie dane z dowodu osobistego oraz informacje o źródle dochodu.

Feniko – opinie

Pożyczkodawca zjednał sobie klientów możliwością rozłożenia zobowiązania na cztery raty. Dzięki temu każda pożyczka jest dużo łatwiejsza do spłaty niż standardowe krótkoterminowe zobowiązanie na rynku pozabankowym. Marka cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, a po jej usługi sięgają tysiące polskich konsumentów.

0
Udostępnień
Google+

komentarzy 6

 1. Natalia Masza
  25 marca 2017 at 21:59 — Odpowiedz

  Bardzo fajna oferta, sama próbowałam

 2. Nyggi
  22 kwietnia 2017 at 14:12 — Odpowiedz

  Bardzo prosty mechanizm działania, nawet z domu nie musiałam wychodzić, żadnego załatwiania formalności w placówce. Formularz wypełniamyprzez internet, pieniądze szybko na koncie, super.

 3. Karolkmic
  5 maja 2017 at 00:33 — Odpowiedz

  Największy plus to tez 4 miesiące, na coś takiego czekałem

 4. konferencja
  29 czerwca 2017 at 14:42 — Odpowiedz

  Nie znałam za bardzo firmy Feniko, ale kiedy usłyszałam, że stoją za tym Kredyty-chwilówki to się przekonałam. Tę firmę zna chyba każdy i wiem, że jest godna zaufania. Nie zawiodłam się również tym razem korzystając z feniko.

 5. Antek Biorek
  3 lipca 2017 at 21:29 — Odpowiedz

  Uczciwa firma

 6. Piotr Urbanski
  3 lipca 2017 at 22:20 — Odpowiedz

  „Stanowi dużą rzadkość na rynku”. Ja to nawet nie widziałam nigdzie żeby były 4 miesiące na spłatę przy takich, stosunkowo niskich kwotach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *