Do 5000 zł wzrosła maksymalna kwota pożyczki na raty oferowanej przez Ferratum Bank. Okres spłaty wynosi 24 miesiące.

Ferratum Bank daje więcej

Od połowy listopada osoby, które szukają szybkiej możliwości pożyczenia wyższej kwoty na nawet kilka lat, powinny bliżej przyjrzeć się ofercie Plus Pożyczki w Ferratum Banku. Firma podniosła maksymalną kwotę proponowanej pożyczki na długo z 3000 do 5000 zł.

Aż dwukrotnie wydłużono też okres spłaty – dotychczas uzyskaną kwotę można było zwrócić w ciągu 3-12 miesięcy. Po zmianie musimy spłacić pożyczkę w ciągu co najmniej pół roku, ale jeśli potrzebujemy więcej pieniędzy, należność może zostać podzielona na 24 równe raty płatne co miesiąc, co oznacza, że mamy nawet 2 lata na oddanie zobowiązania.

Ferratum Bank feruje pożyczkę na raty każdemu w wieku od 21 do 78 lat. Warunkiem uzyskania pozytywnej decyzji i wypłaty środków jest też niefigurowanie w Krajowym Rejestrze Długów oraz w bazie ERIF.

Co więcej, Ferratum Bank nagrodzi pożyczkobiorców prezentem w postaci bonu Sodexo o wartości 100 zł. Promocja dotyczy osób, które między 18 listopada a 31 grudnia 2015 roku wezmą pierwszą Plus Pożyczkę (produkt wieloratalny) i spłacą ją w terminie. Rzetelni klienci otrzymają zatem nagrodę po oddaniu należności. Co ważne, jeśli odstąpimy od pożyczki, wówczas tracimy prawo do nagrody.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *