Ferratum Bank wyśle jednego pożyczkobiorcę wraz z osobą towarzyszącą na wakacje i da im jeszcze kieszonkowe.

Wakacje w pełni, a ty nadal zastanawiasz się, jak zorganizować urlop nie nadwyrężając nadmiernie domowego budżetu? Odpowiedzią na Twoje dylematy może być konkurs Ferratum Banku, w którym możesz wygrać wakacje dla dwóch osób plus 1000 zł na własne wydatki.

ferratum-bank-konkurs

Ferratum Bank rozdaje nagrody nowym klientom

Droga do dwóch voucherów o wartości 2 500 zł każdy na jednotygodniową wycieczkę zagraniczną oraz kieszonkowego składa się z kilku etapów. Najpierw spośród 6 filmików promujących pożyczki Ferratum w sześciu różnych krajach – Danii, Hiszpanii, Francji, Austrii, Finlandii i Anglii, należy wybrać swojego faworyta. Druga część zadania konkursowego to odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego wybrałeś ten kierunek wakacji? Trzeci krok do puli nagród to wzięcie pożyczki na długo.

Pożyczka na długo

W ramach konkursu „Wakacje dla dwojga i 1000 zł” można wziąć dowolną kwotę od 400 do 3000 zł z okresem spłaty od 3 do 12 miesięcy. Ważne jest, aby to była nasza pierwsza pożyczka w Ferratum Bank.

Aby skorzystać z oferty pożyczki ratalnej w Ferratum Banku, trzeba mieć od 21 do 78 lat i nie figurować w Krajowym Rejestrze Długów oraz w bazie Rejestru Dłużników ERIF.

Ferratum Bank przyjmuje zgłoszenia do konkursu do 31 lipca 2015 roku.

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. daria
    5 sierpnia 2015 at 15:54 — Odpowiedz

    fajna oferta. nie udało mi się nic wygrać, ale uważam, że ich warunki są naprawdę dobre. no i są bardzo szybcy, przelewają pieniądze ekspresowo. na pewno znów skorzystam. polecam Ferratum Bank

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *