Marka Fincol rozpoczęła swoją działalność w tym roku, ale działa zgodnie z wypracowywanymi przez lata standardami Holdingu Finansowego Kasomat.

Fincol to nowa marka Holdingu Finansowego Kasomat, który powstał w marcu ubiegłego roku. Od tamtego czasu Grupa dostarcza kompleksowych rozwiązań finansowych, umożliwiając Polakom przede wszystkim podjęcie pożyczki na krótki okres, ale także wybór zobowiązania ratalnego na dłuższy czas.

Fincol – oferta

Marka swoim klientom umożliwia podjęcie zobowiązania w wysokości od 1500 zł do nawet 3000 zł, które można rozłożyć maksymalnie na 6 dogodnych do spłaty rat. Zarówno kwotę, jak i okres kredytowania, konsument wybiera samodzielnie przy pomocy suwaka na stronie marki, od razu widząc wysokość raty wybranej pożyczki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można całkowicie dostosować zobowiązanie do własnej sytuacji finansowej.

Fincol – formalności

Fincol w swojej działalności stawia na ograniczenie do minimum formalności oraz wysokiej jakości obsługę. To właśnie dzięki niej oraz zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, potrzebną gotówkę można otrzymać już w 15 minut. Przed pozytywnym rozpatrzeniem wniosku marka dokładnie sprawdza sytuację finansową konsumenta, aby zniwelować ryzyko popadnięcia przez niego w spiralę zadłużenia. Nawet jeśli przytrafią nam się problemy w spłacie zobowiązania to pożyczkodawca umożliwia jego refinansowanie.

Fincol – opinie

Marka dopiero startuje ze swoja działalnością, ale już teraz cieszy się dużym zaufaniem ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży spółek zrzeszonych pod wspólnym szyldem Holdingu Finansowego Kasomat. Wypracowane przez lata standardy obsługi klienta oraz bogata oferta produktowa pozwalają wierzyć, że w krótkim czasie marka zdobędzie grono lojalnych klientów.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *