Mobilny rower akcji Fines Cafe! już niebawem odwiedzi ponad 90 miast całej Polski. Jego załoga serwować będzie darmowe napoje.

Fines ruszył z drugą edycją ogólnopolskiej kampanii Fines Cafe! Przez całe lato mobilny rower Fines odwiedzi ponad 90 miast na terenie całej Polski. Jego załoga będzie rozdawać wszystkim chętnym darmową kawę, herbatę, lemoniadę oraz soki ze świeżo wyciskanych owoców.

Zrelaksuj się z Fines Cafe!

Ogólnopolska kampania potrwa przez 3 wakacyjne miesiące. W tym czasie mobilny rower odwiedzi 100 placówek Fines Operator Bankowy w ponad 90 miastach całej Polski. Jednoślad wyposażony będzie w kawę, herbatę, lemoniadę i świeże soki. Będzie je można otrzymać zupełnie za darmo od załogi Fines. W ten sposób sieć agencji kredytowych chce zachęcić Polaków do spędzania wolnego czasu na powietrzu.

Marka w swojej działalności kieruje się hasłem „Pobudzamy do dobrych decyzji”. Akcja Fines Cafe! ma rozbudzić w mieszkańcach polskich miast chęć zwolnienia tempa i zrelaksowania się. W tym celu obok roweru zostaną rozstawione Finesowe leżaki, na których można odpocząć wraz z rodziną lub przyjaciółmi.

Sprawdź, kiedy Finesowy rower będzie w Twoim mieście, żeby otrzymać darmowy napój i zaznać chwili wytchnienia na leżaku. Możesz to zrobić na stronie internetowej marki.

 

 

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *