Fines po raz kolejny otrzymał Certyfikat „Solidna Firma”. Warto podkreślić, że wyróżnienie to przyznano firmie już 12 rok z rzędu, co dodatkowo zostało nagrodzone Statuetką Szmaragdową. Profesjonalne podejście do partnerów biznesowych oraz do praw konsumentów, a przy tym wysoka jakość świadczonych usług to cechy, za które Fines został nagrodzony przez Program Solidna Firma. Certyfikat jest potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności firmy oraz jej stabilnej sytuacji finansowej.

Przemysław Nazar – Dyrektor ds. Rozwoju Rynku Fines SA

– Swoją działalnością chcemy stwarzać korzystne możliwości rozwoju dla przedsiębiorców na rynku pośrednictwa finansowego, wspierając ich kompleksowo w codziennej pracy.

Nasz projekt franczyzowy – Fines Operator Bankowy to gotowy pomysł na własny biznes, który odnosi sukcesy nie tylko w dużych, ale także i w mniejszych miastach – komentuje Przemysław Nazar, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku z Fines S.A.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że jakość świadczonych przez nas usług jest doceniana i niezmiennie uznawana za najwyższą – dodaje Przemysław Nazar.

Fines Partnerem Sprzedaży Loan Magazine Awards 2018

Dodajemy do tego, iż nie tak dawno przedstawiciele firmy Fines SA odebrali podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards nagrodę „Partner Sprzedaży 2018„. Wyróżnienie to spółka otrzymała trzeci rok z rzędu, co tylko potwierdza faktyczną dominację i silną pozycję marki na rynku pośrednictwa w zakresie sprzedaży produktów consumer finance.

Obecnie z siecią Fines współpracuje już ponad 2500 kontrahentów, którzy pośredniczą za pomocą operatora bankowego przy sprzedaży produktów finansowych. Są to zarówno produkty bankowe, jak również ubezpieczeniowe.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *