8 lutego podczas uroczystej gali poznaliśmy zwycięzców Loan Magazine Awards 2017. W tym roku marka Fines po raz kolejny została Partnerem Sprzedaży!

8 lutego 2018 roku już po raz trzeci odbyła się gala Loan Magazine Awards, podczas której kryształowe nagrody odebrały podmioty szczególnie wyróżniające się na polskim rynku consumer finance w sektorze pożyczek pozabankowych. Podczas uroczystej Gali wyróżnienie odebrała m.in. marka Fines, która już po raz kolejny zwyciężyła w kategorii najlepszego Partnera Sprzedaży.

Fines na podium LMA2017

W tym roku konkurencja w plebiscycie Loan Magazine Awards była szczególnie silna – Kapituła Konkursowa otrzymała aż 150 zgłoszeń do 14 różnych kategorii. Do miana najlepszego Partnera Sprzedaży 2017 pretendowały Capital Service SA, Dom Finansowy QS, Expander Advisors, FINES SA oraz Unilink Cash. Zwycięzca został wyłoniony na podstawie głosów oddanych przez instytucje pożyczkowe.

8 lutego 2018 r. statuetka została złożona na ręce przedstawiciela Fines, największego niezależnego operatora sieci agencji kredytowych w Polsce. Marka ta działa na polskim rynku od 2005 roku, nieustannie rozwijając swoją sieć aktywnych Agentów. W tej chwili działa ich już ponad 2500 na terenie całego kraju.

Chciałbym podziękować wszystkim firmom pożyczkowym, wszystkim przyjaciołom, którzy po raz kolejny głosowali właśnie na naszą firmę. Bardzo serdecznie Państwu dziękuję. – powiedział Przemysław Nazar, Dyrektor ds. Rozwoju Fines SA, odbierając statuetkę.

Podwójne zwycięstwo

Kryształowa nagroda zdobyta w kategorii najlepszego Partnera Sprzedaży 2017 to już kolejne tego rodzaju wyróżnienie popularnej marki. Podczas ubiegłorocznej gali Loan Magazine Awards 2016 Fines S.A. również został nagrodzony tytułem najlepszego Partnera Sprzedaży. To dowód, że marka funkcjonuje na przejrzystych zasadach i niezmiennie dba o zachowanie partnerskich relacji ze swoimi kontrahentami.

Zwycięstwo Fines SA w tej kategorii nie powinno nikogo dziwić. W ubiegłym roku to niekwestionowany lider w pośrednictwie sprzedaży produktów pozabankowych w naziemnej sieci sprzedaży. Potwierdzają to jednogłośnie  instytucje pożyczkowe poprzez swoje głosowanie, w którym Fines zdobył  53% wszystkich oddanych głosów. To największy wynik spośród wszystkich kategorii, w których odbyło się głosowanie. Nadmieńmy, iż drugie miejsce w tej kategorii (Dom Finansowy QS) zdobył 20% głosów.

Rafał Tomkowicz

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *