Podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2018 przyznane zostały wyróżnienia dla tych produktów i usług polskiego rynku pozabankowego, które cechuje najwyższa jakość. W tym roku nagroda dla najlepszego Partnera Sprzedaży została rozdzielona na dwie kategorie – Partnera Sprzedaży Sieci Naziemnej oraz Partnera Sprzedaży Online. Wybór zwycięzców w tych kategoriach należał do Kapituły Konkursowej, składającej się z przedstawicieli instytucji pożyczkowych.

Fines Partnerem Sprzedaży Sieci Naziemnej 2018

W tym roku kryształowa statuetka po raz pierwszy została przyznana w kategorii Partnera Sprzedaży Sieci Naziemnej 2018. Do tego tytułu nominowane były marki:

  • FINES SA
  • Dom Finansowy QS
  • Unilinkcash
  • Capital Service
  • Helikon

Dla nikogo nie powinno to być zaskoczeniem” – takimi słowami po otwarciu koperty z wynikami rozpoczął wręczający nagrodę, członek Kapituły Konkursowej Piotr Siwiec,  „że nagroda trafia do Fines SA.”, ubiegłorocznego zdobywcy tytułu najlepszego Partnera Sprzedaży. To kolejne tego typu wyróżnienie dla firmy, która w ubiegłych latach zdobyła również tytuł Partnera Sprzedaży 2016.

Nagrodę w tej kategorii wręczył Piotr Siwiec, Prezes Zarządu spółki SuperGrosz. Kryształową statuetkę odebrał Krzysztof Opaliński, Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Fines SA.

Fines Operator Bankowy

Fines to największy operator sieci agencji kredytowych w Polsce, istniejący na rynku już od 2005 roku. Jego działalność polega na zrzeszaniu banków oraz firm pozabankowych w sieć instytucji, które udzielają zobowiązań finansowych klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

Obecnie z siecią Fines współpracuje już ponad 2500 kontrahentów, którzy udzielają zobowiązań finansowych krótkoterminowych, a także ratalnych. Są to zarówno banki, jak i placówki agencyjne, mobilni agenci oraz sieć placówek franczyzowych.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *