Już 13 czerwca w Hotelu Mercure odbędzie się trzecia edycja jednego z najważniejszych wydarzeń sektora FinTech w Polsce. Tym razem startujemy pod nazwą „FinTech Day in Wrocław”.

Sektor FinTech rozwija się w naszym kraju niezwykle dynamicznie. Z raportu Mapa Polskiego FinTechu 2018 wynika, że w ciągu ostatnich lat wartość sprzedaży usług i produktów oferowanych przez polskie FinTechy rosła systematycznie. Ogromny potencjał rozwojowy tego sektora przełożył się na potrzebę odnalezienia platformy do dyskusji między jego członkami. Właśnie ten cel przyświecał Rafałowi Tomkowiczowi podczas organizacji targów FinTech.

Spotkanie, którego nie można przegapić

Przypomnijmy, że druga edycja Targów FinTech zgromadziła ponad 30 wystawców i blisko 40 ekspertów polskiego sektora usług finansowych w 6 różnych panelach dyskusyjnych. Program tegorocznego wydarzenia jest obecnie w trakcie przygotowywania, jednak już teraz możemy zapewnić, że FinTech Day in Wrocław zaoferuje wiele ciekawych atrakcji.

Wydarzenie rozpocznie się 13 czerwca w Hotelu Mercure we Wrocławiu o godzinie 10:00. Tradycyjnie już po zakończonym spotkaniu będzie można wziąć udział w networkingu na Statku FinTech, z pokładu którego można będzie podziwiać malowniczy pejzaż Wrocławia w blasku zachodzącego słońca. Zapewniamy, że ta wspaniała sceneria doskonale sprzyja nawiązywaniu wielu wartościowych relacji biznesowych.

Targi przeznaczone są przede wszystkim dla przedstawicieli sektora bankowego, pożyczkowego, ubezpieczeniowego, windykacyjnego oraz prawnego. Osoby zainteresowane uczestnictwem w FinTech Day in Wrocław już teraz mogą zarejestrować się na stronie internetowej wydarzenia: targifintech.pl. Warto się pospieszyć, bo liczba osób jest ograniczona.

Agenda spotkania:

9:45 uroczyste otwarcie Fintech Day in Wrocław
10:00 – 11:00 sala „A” LOANTECH Czy Fintech’y są nadal szansą dla rozwoju jakości usług finansowych w sektorze pozabankowym w Polsce.
11:05 – 11:25 sala „B” Case Studies
11:30 – 12:30 sala „A” INSURETECH to już boom? gdzie ta technologia
12:35 – 12:55 sala „B” Marketing 5.0 – Case Studies
13:00 Przerwa na Lunch
13:55 – 14:55 sala „A” BANKTECH Dlaczego Banki przejmują fintechy
15:00 – 15:30 sala „B” Gość specjalny – Michael Haenlein is Professor of Marketing at ESCP Europe
„Siri, Siri, in my hand: Who’s the Fairest in the Land?On the Interpretations, Illustrations, and Implications of AI”
15:35 – 16:30 sala „A” COMMTECH Komunikacja w świecie fintechu
16:35 Planowany oficjalny koniec wydarzenia i podsumowania.

Czas spotkań i przejście na statek.

Wszelkie zapytania dotyczące wydarzenia można zgłaszać na adres: biuro@sfera-finansow.pl

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *