Ocena redakcji

94
2 Ocen
Formalności 94%
Akceptowalność 92%
Obsługa klienta 96%
Szybkość 96%

Funeda to popularna instytucja pożyczkowa, która udziela zobowiązań gotówkowych w kwocie od 2000 zł do 12 000 zł nawet na 48 miesięcy.

Funeda udziela zobowiązań ratalnych w kwotach od 2000 zł do nawet 12 000 zł. Ogromną zaletą pożyczek tej marki jest możliwość samodzielnego wyboru wysokości oraz długości spłaty zobowiązania, dzięki czemu można je dowolnie dopasować do swoich potrzeb.

Zobacz pożyczkę w Funeda

Funeda – oferta

Marka oferuje pożyczki w wysokości od 2000 zł do nawet 12 000 zł. Przeznaczone są obywateli polskich w wieku od 20 do 70 lat. Spłata podejmowanego zobowiązania rozkładana jest na wskazaną przez klienta liczbę rat (maksymalnie 48). Możliwość samodzielnego wyboru liczby rat oraz wydłużony okres spłaty sprawiają, że zobowiązanie można całkowicie dostosować do własnej kondycji finansowej. Spłata rat nie stanowi wówczas nadmiernego obciążenia dla rodzinnego budżetu, a uregulowanie całego zobowiązania staje się znacznie ułatwione.

Funeda – formalności

Do podjęcia zobowiązania gotówkowego tej marki należy posiadać konto w banku z dostępem do bankowości elektronicznej oraz telefon komórkowy. Proces podejmowania pożyczki należy rozpocząć od wypełnienia wniosku na stronie internetowej marki. Następnie trzeba potwierdzić swój rachunek bankowy za pomocą usługi Instantor. To niezwykle szybka i nowatorska metoda weryfikacji właściciela konta bankowego, dzięki której pożyczki marki Funeda trafiają do klientów w błyskawicznym tempie.

Wnioskuj o pożyczkę Funeda

Funeda – opinie

Opinie o marce są bardzo pozytywne. Dotychczasowi klienci doceniają szeroką rozpiętość kwotową udzielanych zobowiązań. Cenią również możliwość samodzielnego wyboru okresu spłaty, dzięki której wysokość raty można dostosować do własnej sytuacji finansowej. Szybkość przelewu gotówki na konto to dodatkowy atut zobowiązań gotówkowych tej firmy pożyczkowej.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *