Loan Magazine Awards już 14 lutego

Już 14 lutego, czyli za miesiąc odbędzie się 4 Finałowa Gala Loan Magazine Awards 2018, podczas której poznamy najlepsze marki i produkty oferowane na rynku pożyczek pozabankowych. To najbardziej rozpoznawalne w branży wydarzenie, gdzie możemy spotkać większość przedstawicieli reprezentujących największe marki tego rynku.

Żeby pokazać rangę wydarzenia spójrzmy na liczby z dotychczasowych Gal:
500 gości, którzy przybyli na wydarzenie miało możliwość przyglądać się i poznać 150 nominowanych w 23 kategoriach, gdzie wręczono 52 statuetki.


Szczodrość uczestników pozwoliło przekazać na cele charytatywne 173 100 złotych, ale organizator jest przekonany, że następna edycja wydarzenia, pozwoli jednorazowo zbliżyć się do tej kwoty, bo przecież branża finansowa nie jest tylko tą, która pożycza, ale również daje wiele od siebie.

Grupa Europa oficjalnym partnerem

Na początku stycznia  oficjalnie swój udział w Loan Magazine Awards potwierdziła Grupa Ubezpieczeniowa Europa.

Grupa Ubezpieczeniowa Europa w ubiegłym roku zdobyła nagrodę w kategorii „Najlepszy cyfrowy ubezpieczyciel 2017” podczas VII Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, która odbyła się 10 kwietnia.

Od ponad dwóch lat Grupa Europa realizuje strategie, prowadzącą do transformacji jej modelu biznesowego. W tym celu ubezpieczyciel sięga po nowoczesne technologie i stawia na budowę nowych cyfrowych kanałów sprzedaży. Jednocześnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którym w innowacyjny sposób dostarcza ochronę ubezpieczeniową.

24 stycznia zapraszamy na europejskie śniadanie

W tym czasie pragniemy się z Państwem spotkać w Warszawie na Europejskim śniadaniu,
gdzie w przyjaznej atmosferze i przy aromacie dobrej kawy porozmawiamy o bieżących sprawach i wysłuchamy ciekawej prelekcji gościa specjalnego.

Szczegóły spotkania już niebawem.

W imieniu organizatorów
Grupy Ubezpieczeniowej Europa
                                                                                                                    

Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce
oraz Redakcji Loan-Magazine

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *