Ocena redakcji

9.1
5 Ocen
Formalności 9.2
Akceptowalność 9.0
Obsługa klienta 9.1
Szybkość 9.0

Marka Gwarantowane Auto Pożyczki to świetne rozwiązanie dla tych osób, którym banki odmówiły przyznania kredytu na samochód. Ten pożyczkodawca wie, że dobre okazje trzeba łapać bardzo szybko, dlatego oferuje gotówkę na zakup samochodu już w 24 godziny.

Gwarantowane Auto Pożyczki – Oferta

Marka oferuje pożyczki w kwocie od 2500 do 25 000 zł na okres 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Tak długi okres spłaty pozwala ustalić dogodną, niską ratę nawet dla zobowiązania w maksymalnej kwocie, dzięki czemu miesięczne opłaty są nie są obciążeniem dla domowego budżetu klienta.

Gwarantowane Auto Pożyczki – Formalności

Z pożyczki na samochód może skorzystać osoba w wieku od 18 do 75 lat, posiadająca status rezydenta (zamieszkująca na terenie Polski). Potencjalny klient musi wykazać zdolność finansową do pokrycia miesięcznej raty podejmowanej pożyczki, jednak nie musi przy tym przedstawiać zaświadczenia o osiąganych dochodach.

Do podjęcia tego typu zobowiązania konieczne jest także posiadanie specjalnego gwaranta, którym może zostać na przykład członek rodziny lub przyjaciel. Taki gwarant powinien być stabilny finansowo, a w swojej historii kredytowej nie może mieć żadnych czarnych plam w postaci nieterminowych spłat podjętych zobowiązań. Gwarant musi mieć również świadomość, że w przypadku problemów ze spłatą zobowiązania przez pożyczkobiorcę, to właśnie on będzie zobowiązany do uregulowania pozostałych rat.

Samochód, który klient zamierza zamierza kupić przy pomocy pożyczki, również musi spełniać kilka dodatkowych wymagań. Musi być to samochód osobowy lub dostawczy (do 3,5 t), którego wyłącznym właścicielem będzie pożyczkobiorca. Ponadto auto musi posiadać kartę pojazdu oraz polisę OC.

Gwarantowane Auto Pożyczki – Opinie

Oferta tego pożyczkodawcy postrzegana jest na polskim rynku usług finansowych jako świetna alternatywa dla kredytów bankowych. Klienci doceniają, że marka udziela im pomocy w zakupie samochodu nawet wtedy, gdy w innych instytucjach finansowych spotkali się z odmową. Pożyczkodawca zachowuje przy tym najwyższe standardy jakości oraz dbałość o sytuację finansową konsumenta. Za swoją transparentną działalność marka otrzymała Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *