Ocena redakcji

88
5 Ocen
Akceptowalność 89%
Formalności 87%

Halopożyczka to znana marka na rynku zobowiązań finansowych, która swoich klientów przyciąga bogatą ofertą oraz wygodnym procesem podejmowania pożyczki.

Halopożyczka to marka polskiego pośrednika finansowego Primus Finance. Spółka w swojej działalności stawia na najnowsze rozwiązania technologiczne, a także profesjonalną obsługę klienta. Dzięki temu oferuje rzetelne i sprawdzone rozwiązania finansowe, które zaspokajają potrzeby finansowe tysięcy Polaków.

Halopożyczka – oferta

Pierwsza pożyczka w serwisie Halopożyczka to zobowiązanie zupełnie darmowe, udzielane maksymalnie do kwoty 2000 zł na okres nie dłuższy niż 30 dni. Wysokość przyznawanej pożyczki jest wyższa dla stałych klientów marki i może osiągnąć nawet 4000 zł. Zarówno kwotę, jak i okres kredytowania pożyczkobiorca może z łatwością dopasować do swoich indywidualnych potrzeb w trakcie procesu wypełniania wniosku na stronie pożyczkodawcy.

Weź Pożyczkę w HaloPożyczka

Halopożyczka – formalności

Zobowiązanie dostępne jest dla osób wieku od 18 do 75 lat, które posiadają polskie obywatelstwo oraz mieszkają na terytorium Polski. Osoba zainteresowana podjęciem pożyczki musi posiadać własny rachunek bankowy i nie mieć żadnych negatywnych wpisów w bazach danych Biura Informacji Kredytowej oraz w Biurze Informacji Gospodarczej. Po złożeniu wniosku klient już w kilka minut otrzymuje decyzję odnośnie przyznania pożyczki.

Do otrzymania pożyczki nie jest konieczne przedstawienie zaświadczenia o zarobkach, a jedynie dane z dowodu osobistego, nr konta osobistego oraz nr telefonu. W ramach bezpieczeństwa potencjalny klient jest również zobligowany do potwierdzenia swojej tożsamości przy pomocy przelewu weryfikacyjnego w kwocie 1 zł bądź poprzez Szybką Weryfikację, czyli wygodne rozwiązanie, które nie wymaga wykonywania takiego przelewu.

Weź Pożyczkę w HaloPożyczka

Halopożyczka – opinie

Halopożyczka to marka, która cieszy się dobrą opinią na polskim rynku pożyczkowym, popartą wieloletnim doświadczeniem oraz pozytywnymi komentarzami konsumentów. Wnikliwa analiza potencjalnych klientów sprawia, że zobowiązanie udzielone jest wyłącznie tym osobom, którym jego spłata nie nastręczy trudności. Z tego powodu Halopożyczka swoich pożyczek udziela w sposób rzetelny, wykazując ogromną dbałość o dobro swoich klientów.

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. […] też zauważyć, że trzy reprezentowane marki (halopozyczka, chwilówkomat i alegotówka) należą do jednej firmy Primus Finance, czyli podczas oceny […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *