Loan Magazine Awards 2018 to już czwarta edycja największego wydarzenia branży pożyczkowej w Polsce. Każdego roku podczas uroczystej Gali rozdawane są wyróżnienia dla najlepszych produktów i usług rynku pozabankowego. Jednym z tych wyróżnień jest tytuł Pożyczki Roku 2018. Tegorocznym zdobywcą tego tytułu została marka hapipożyczki.

hapipożyczka Pożyczką Roku 2018

W tym roku pożyczka hapipożyczki została zwycięzcą nowej kategorii – Pożyczka Roku 2018. To kategoria, która powstała z połączenia Mikropożyczki Roku oraz Pożyczki Ratalnej Roku. Kategorie zostały połączone ze względu na rosnące kwoty krótkoterminowych zobowiązań. Przypomnijmy, że w zeszłym roku zwycięzcą kategorii Mikropożyczka Roku 2017 została marka Vivus, która oferuje zobowiązania w kwocie nawet do 7500 zł. Z kolei w kategorii Pożyczka Ratalna Roku 2017 wygrała marka hapipożyczki, oferująca pożyczkę ratalną w kwocie do 25 000 zł.

Marka hapipożyczki po raz kolejny została doceniona za swoją ofertę zobowiązań ratalnych w kwotach do 25 000 zł. Pożyczka w takiej kwocie stanowi świetną alternatywę dla kredytu bankowego. Możliwość otrzymania dodatkowego zastrzyku gotówki bez wychodzenia z domu oraz ograniczenie zbędnych formalności to zdecydowane zalety tej oferty. O tytuł Pożyczki Roku 2018 walczyły również Zaplo, Wonga, SuperGrosz oraz Euroloan.

Pożyczka roku 2018

O zwycięstwie w tej kategorii zadecydowało specjalne badanie fokusowe realizowane przez redakcję Loan Magazine wraz z kołem naukowym PRoMOTION działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jego opiekunem jest wybitna specjalistka w dziedzinie budowania strategii marki, brandingu i personal brandingu – Dr Barbara Mróz-Gorgoń.

Kryształową statuetkę za tytuł „Pożyczka roku 2018” odebrał country manager firmy IPF Polska – Przemysław Kamiński.

1
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *