hapipożyczki to jedna z pierwszych firm pozabankowych, które dołączyły do innowacyjnej platformy pośrednictwa finansowego Bancovo.

Marka hapipożyczki nieustannie pracuje nad rozszerzaniem swojej oferty oraz udoskonalaniem usług w taki sposób, aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby finansowe Polaków. Niedawno ta firma pożyczkowa jako jedna z pierwszych na rynku dołączyła do rewolucyjnej platformy pośrednictwa finansowego Bancovo. Co to oznacza dla konsumentów?

Bancovo – wygodny dostęp do gotówki

Bancovo to nowoczesne rozwiązanie, o którym pisaliśmy już kilkukrotnie na łamach Loan-Magazine. To jedyna w Polsce platforma, która umożliwia łatwe i szybkie porównywanie produktów finansowych. Jej innowacyjność polega na udostępnianiu konsumentom gotowych ofert szybkiego finansowania w formie kredytów bankowych oraz pożyczek pozabankowych. W niedalekiej przyszłości platforma ma zostać poszerzona także o oferty kredytów hipotecznych, kredytów dla firm, ubezpieczenia i produkty inwestycyjne. Wszystkie zobowiązania zawierane poprzez Bancovo podejmowane są w sposób całkowicie bezpieczny i bez konieczności wychodzenia z domu.

Dostępność na jednej platformie kredytów i pożyczek pozabankowych zapewnia klientom możliwość porównania w łatwy i przejrzysty sposób, oferowanych form finansowania dla danego Klienta. Jest to również potwierdzenie, że instytucje różnego rodzaju mogą współtworzyć rynek finansów osobistych i zapewniać klientom wygodne oraz bezpieczne rozwiązania – mówi Paweł Kamiński, odpowiedzialny za rozwój biznesu IPF Polska.

 

hapipożyczki dostępne na Bancovo

Dostępność oferty hapipożyczki na platformie to duży krok dla IPF Digital, który swoje pożyczki oferuje już w 8 krajach: Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii, Polsce, Hiszpanii, Meksyku oraz Australii . Obecnie marka jako jedna z pierwszych firm pozabankowych na polskim rynku podjęła współpracę z Bancovo. Pokazuje w ten sposób, że wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i nieustannie dba o rozwój swoich produktów, by proces podejmowania pożyczki był dla konsumentów jak najwygodniejszy.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *