8 lutego 2018 r. odbyła się Gala Loan Magazine Awards. W tym roku kryształowa statuetka dla najlepszej Pożyczki Ratalnej 2017 trafiła do Hapipożyczki.

8 lutego 2018 r. już po raz trzeci odbyła się uroczysta Gala Loan Magazine Awards. W tym roku kryształowa statuetka przeznaczona dla najlepszej Pożyczki Ratalnej 2017 trafiła do popularnej marki Hapipożyczki, która od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem polskich konsumentów.

Hapipożyczki dla każdego

Hapipożyczki to marka, która przynależy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, a swoich zobowiązań udziela zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk. Dla swoich klientów marka przygotowała pożyczkę ratalną w maksymalnej kwocie do 15 000 zł na okres do 36 miesięcy. Zobowiązanie udzielane jest zarówno kanałami online, jak i tradycyjną drogą dystrybucji. To wygodne rozwiązanie na przykład dla osób starszych, które nie posiadają dostępu do Internetu.

Pożyczka Ratalna Roku

W zeszłym roku zwycięzcą w tej kategorii okazał się produkt Aasa Polska. W tym roku do nagrody dla najlepszej Pożyczki Ratalnej Roku 2017 nominowane były produkty: Aasa Lekkie Raty, Hapipożyczka, Optima, Wonga oraz Zaplo. Zgodnie z wolą Kapituły Konkursowej kryształowa statuetka powędrowała do Hapipożyczki, która zdobyła aż 36 proc. głosów członków Kapituły. Spośród konkurencji to właśnie ta marka oferowała najwyższą kwotę maksymalną zobowiązania do podjęcia na największą liczbę rat. Pożyczkę w wyższej kwocie można podjąć wyłącznie w firmie Optima, jednak należy spłacić ją w terminie aż o rok krótszym.

Nagrodę w tej kategorii wręczał Jakub Kostecki, Prezes Zarządu Kaczmarski Inkasso oraz Wiceprezes Krajowego Rejestru Długów. Kryształową statuetkę odebrał country manager firmy IPF Polska – Przemysław Kamiński.

W imieniu swoim, całego zarządu i całego zespołu bardzo dziękujemy za uznanie i za to wyróżnienie. Chciałem powiedzieć, że ostatni rok, ten rok, jest dla nas bardzo łaskawy, jeśli chodzi o wyróżnienia. Mam nadzieję, że to dowodzi, że idziemy w dobrą stronę. – powiedział Przemysław Kamiński.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *